Czy to Twoja firma?

GROW PERSONAL sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Jesteśmy GROW PERSONAL – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej i zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza siedziba znajduje się w sercu Bydgoszczy, ale nasze działania wykraczają poza granice kraju, obejmując rynek międzynarodowy. Od momentu naszej aktywacji, konsekwentnie budujemy pozycję lidera w branży, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w outsourcingu pracowników, rekrutacji oraz doradztwie personalnym. Nasz zespół ekspertów z pasją podchodzi do każdego projektu, zapewniając pracowników niskiego szczebla, wykwalifikowanych specjalistów oraz pracowników średniego szczebla z różnorodnych sektorów. Z dumą wspieramy branże takie jak przetwórstwo mięsne, rybne, cukiernicze, a także obróbkę drewna i metalu oraz przetwórstwo tworzyw sztucznych.

Jesteśmy dumni z posiadanych certyfikatów, które umożliwiają nam zatrudnianie pracowników z różnych zakątków świata, co świadczy o naszym profesjonalizmie i międzynarodowym zasięgu. Nasza agencja pracy jest synonimem jakości i innowacyjności – nieustannie kontrolujemy procesy realizacji zleceń, by zapewnić najwyższe standardy usług.

Nasze podejście do klienta jest kompleksowe. Oferujemy nie tylko rekrutację, ale również doradztwo w zakresie efektywnego zarządzania pracownikami oraz obsługę formalno-prawną na każdym etapie współpracy. Rozumiemy wyzwania rynku pracy i staramy się być wsparciem zarówno dla pracodawców, jak i pracowników.

W GROW PERSONAL wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie i spełnienie potrzeb naszych klientów. Dzięki temu możemy nie tylko reagować na zmieniające się warunki rynkowe, ale również aktywnie kształtować przyszłość pracy tymczasowej. Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

GROW PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy GROW PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GROW PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GROW PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

GROW PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GROW PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Murarz, zbrojarz

    GROW PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bartoszyce
    • umowa zlecenie
    • Zakres obowiązków

      Praca na budowie, w nowych budynkach. Praca na terenie całej Polski, w różnych lokalizacjach.

      Wymagania

      Doświadczenie w murowaniu / zbrojeniu. Gotowość do pracy w różnych miejscach w Polsce.Praca w mieście Bartoszyce (Bartoszyce)Przyjazd do rejestracji Bydgoszcz (Bydgoszcz)· Obowiązki: wykonywanie robót budowlanych zgodnie ze specjalizacją pracownika na różnych budowach. Układanie bloków gazowych, wiązanie zbrojenia, wylewanie betonu.· Rodzaj pracy: stała.· Wynagrodzenie: od 18 do 20 zł za godzinę/netto w zależności od umiejętności.wynagrodzenie brygadzisty: 22 zł (za brygadzistę znajomość języka polskiego)Umowa o pracę: Umowa zlecenia/Umowa o pracę· Wiek/płeć: mężczyźni z doświadczeniem zawodowym.· Znajomość języka polskiego: nie wymagana.· Dokumenty: przyjmujemy wszystkie dokumenty. przygotowanie wszystkich dokumentów na nasz koszt (oświadczenie do 24 miesięcy, Zezwolenie typu A, Oświadczenie bezwizowe).Godziny pracy: 10 - 12 godzin, 6 dni w tygodniu (opcjonalnie); Możliwość wzięcia zaliczki po przepracowanych 14 dniach do 500 zł;· Mieszkanie: na dobrych warunkach zapewniamy bezpłatny dowóz do miejsca pracy.· Data i godzina przyjazdu: jeśli już, dodatkowo sprawdź u kierownika.Miasto: Bartoszyce - Praca stała.Możliwość przyjazdu w ramach kwarantanny: tak, zapewniamy zakwaterowanie na kwarantannę bezpłatnie.· Możliwość ubiegania się o Kartę Pobytu: Tak.Uwaga: zbieramy brygadę 10 osób, jeden z nich jest brygadzistą; Każdy zainteresowany może zadzwonić lub napisać. Bezpośredni pracodawca!Odzież robocza: pod warunkiem

      Oferujemy

      - Praca od 10-12 godzin dziennie. - Zakwaterowanie (opłata jedynie za prąd i wodę). - Wyrobienie legalizacji pobytu i pracy w Polsce. - Stawki od 14 zł za godzinę - zależne od doświadczenia. - Wsparcie koordynatora. - Odzież robocza (rozliczana po pierwszej wypłacie - około 240 zł). - Badanie lekarskie (rozliczenie po pierwszej wypłacie - około 80 zł).

Pracodawcy w Bydgoszczy