Czy to Twoja firma?

Zakład Fryzjerski MARIA s.c. Maria Kozera, Patrycja Kozera-Oratowska praca

Trzebinia
Zakład Fryzjerski MARIA s.c. Maria Kozera, Patrycja Kozera-Oratowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Trzebinia
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Zakład Fryzjerski MARIA s.c. Maria Kozera, Patrycja Kozera-Oratowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Fryzjerski MARIA s.c. Maria Kozera, Patrycja Kozera-Oratowska

Praca Zakład Fryzjerski MARIA s.c. Maria Kozera, Patrycja Kozera-Oratowska - oferty archiwalne

  • Fryzjer męski

    Zakład Fryzjerski MARIA s.c. Maria Kozera, Patrycja Kozera-Oratowska
    • Trzebinia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      strzyżenie męskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 2.800 + premia; praca od 9-17
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Trzebini