BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz  Winiarski, Piotr Winiarski

Czy to Twoja firma?

BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski praca

Trzebinia

BEHAP-BUD s.c. jest firmą działającą przede wszystkim w 3 segmentach:

  • świadczenia kompleksowych usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochroną przeciwpożarową w przedsiębiorstwach na zasadzie outsoursingu.

  • prowadzeniem szkoleń oraz kursów zawodowych (m.in. uprawnienia UDT/TDT, Kursy spawania, uprawnienia energetyczne, szkolenia branżowe)

  • wynajem sprzętu m.in. wóżkó widłowych, podestów ruchomych, busów.

Działamy na rynku od 1998 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów posiadających bogate doświadczenie zawodowe nabyte w różnych branżach poparte stale uzupełnianym wykształceniem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną wykorzystującą nowoczesne techniki podczas organizowanych szkoleń i kursów.

BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski

Siedziba główna

BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Tychy
  6. Wrocław
  7. Będzin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. BHP / Inspektor ds. BHP

    • Trzebinia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma szkoleniowa poszukuję osoby do pracy na stanowisku Specjalista ds. BHP / Inspektor ds. BHP

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie szkoleń okresowych oraz wstępnych z zakresu BHP dla naszych kontrahentów,

      • wypełnianie obowiązków służby BHP;

      • stałe podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników,

      • prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur BHP na terenie naszych kontrahentów w ramach cyklicznych przeglądów BHP,

      • współpraca z publicznymi organami kontroli,

      • sporządzanie i aktualizacja dokumentów m.in : ocen ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych BHP, procedur BHP, dokumentacji szkoleniowej, dokumentacji wypadkowej;

      • organizacja i prowadzenie dokumentacji innych szkoleń realizowanych przez firmę.

      Wymagania

      • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w tym w prowadzeniu szkoleń okresowych dla zakładów produkcyjnych,

      • ukończone studia wyższe lub podyplomowe w kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz uprawnienia Specjalisty ds. BHP/Inspektora BHP,

      • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność;

      • sprawne posługiwanie się narzędziami z pakietu MS Office,

      • prawo jazdy kat. B.

      • mile widziane posiadanie uprawnień inspektora ds. p.poż,

      • mile widziana umiejętność prowadzenia szkoleń z zakresu I pomocy (w ramach szkoleń okresowych - KPP).

      Oferujemy

      • oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze/ współpracę B2B/ inne;

      • samochód służbowy;

  • Specjalista ds. szkoleń

    • Trzebinia
    • Firma szkoleniowa BEHAP-BUD s.c. poszukuję osób na stanowisko:

      Mlodszy Specjalista ds. Szkoleń

      Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m.in. należało:

      - aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

      - obsługa klientów;

      - kontakt z firmami;

      - przygotowywanie ofert;

      - prowadzenie dokumentacji szkoleniowych;

      - organizacja szkoleń i kursów m.in. Uprawnienia SEP; Uprawnienia UDT/TDT(wózki widłowe; suwnice; dźwigi towarowo-osobowe; podesty ruchome; żurawie); kursy spawania, szkolenia BHP oraz wynajem sprzętu m.in. wózki widłowe, podesty ruchome

      Wymagania

      - wykształcenie wyższe;

      - prawo jazdy kat. B;

      - mile widziane doświadczenie w branży szkoleniowej;

      - doświadczenie w obsłudze klienta;

      - samodzielność w działaniu i dobra organizacja własnej pracy;

      Oferujemy

      - umowę o prace (na początek na okres próbny);

      - stabilne zatrudnienie;

Pracodawcy w Trzebini