Czy to Twoja firma?

KAWSAR sp. z o.o. praca

Bydgoszcz
KAWSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna produkcja / przemysł magazyn sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KAWSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca KAWSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik produkcji/magazynu

    FPS2004 ApS
    • Dania
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Popularna
    Wygasa
  • Ślusarz

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Wygasa
  • Pracownik produkcji-operator maszyn

    TLH POLSKA Sp. z o.o.
    • Bydgoszcz
    • 4 500-5 500 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

KAWSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KAWSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw marketingu i handlu (nr 2300)

    KAWSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bydgoszcz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów, prowadzenie badań i gromadzenie informacji rynkowych, planowanie i wdrażanie strategii oraz metod promocji, zajmowanie się organizowaniem i doskonaleniem procesu sprzedaży.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: obsługa programów użytkowych pakietu Microsoft Office, Certyfikat z języka angielskiego B2, prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: certyfikat z języka niemieckiego na poziomie min. A2

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik obsługi biurowej (nr 0478)

    • Bydgoszcz

      zarządzanie funkcjonowaniem biura, sporządzanie pism, porządkowanie dokumentacji firmy, udzielanie odpowiedzi na pytania i przysłane oferty, obsługa programów komputerowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Obsługa programu Photoshop, obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD, Obsługa programu AutoCAD
      • Inne wymagania: minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego na poziomie zaawansowanym, podstawowa wiedza z zakresu kodeksu pracy i rachunkowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Bydgoszczy