Czy to Twoja firma?

Firma Usługowo-Handlowa MILISZKIEWICZ Tadeusz Miliszkiewicz praca

Łomża
Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
Firma Usługowo-Handlowa MILISZKIEWICZ Tadeusz Miliszkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Firma Usługowo-Handlowa MILISZKIEWICZ Tadeusz Miliszkiewicz

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Usługowo-Handlowa MILISZKIEWICZ Tadeusz Miliszkiewicz

  • Projektant maszyn urządzeń technicznych

    Firma Usługowo-Handlowa MILISZKIEWICZ Tadeusz Miliszkiewicz
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Frezer

    • Łomża
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma Usługowo-Handlowa MILISZKIEWICZ Tadeusz Miliszkiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Usługowo-Handlowa MILISZKIEWICZ Tadeusz Miliszkiewicz - oferty archiwalne

  • Operator cnc

    • Łomża
    • Zakres obowiązków

      Operator przecinarki plazmowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: ślusarz/mechanik maszyn
      • Inne wymagania: - doświadczenie- mile widziane, umiejętności: ślusarz/mechanik maszyn, umiejętność wykonywania drobnych napraw * w przypadku braku doświadczenia pracodawca zapewnia możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łomży