Linde Logistics Poland

Czy to Twoja firma?

Linde Logistics Poland praca

Bydgoszcz

Linde Logistics to kluczowy dostawca usług w zakresie globalnej logistyki — obsługujemy procesy transportowe naszych Klientów w globalnej wymianie towarów wykorzystując transport lądowy, lotniczy i fracht oceaniczny, logistykę kontraktową i zarządzanie łańcuchem dostaw.

Zintegrowana logistyka naszej firmy łączy najważniejsze lokalizacje naszych Partnerów i ich Klientów na świecie. Oferowane przez nas usługi zapewniają ciągły przepływ towarów, a łańcuch dostaw ułatwia optymalizację procesów biznesowych, co wpływa na sukces świadczonych przez nas usług. Linde Logistics jest firmą specjalizującą się w logistyce branży motoryzacyjnej i technologicznej, towarów konsumpcyjnych, logistyki targowej, transportów specjalnych i logistyki wydarzeń specjalnych.

Linde Logistics Poland najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Bydgoszcz
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Linde Logistics Poland

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Linde Logistics Poland

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Linde Logistics Poland

Siedziba główna

Praca Linde Logistics Poland - oferty archiwalne

  • Asystent działu spedycji międzynarodowej / krajowej

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • 5 500-32 000 zł / mies.
    • W związku z otwarciem polskiego oddziału firmy, z czego jesteśmy bardzo dumni, poszukujemy wspaniałych, ambitnych ludzi, którzy tworzyć będą wyjątkowy zespół Linde Logistics Poland, a którzy wspierać będą naszych międzynarodowych klientów w obszarze transportu i logistyki.

      Zakres obowiązków

      Do Twoich obowiązków należało będzie głównie wsparcie pracy spedytorów / działu spedycji w realizacji następujących zadań:

      • organizacja / monitoring przewozów międzynarodowych / krajowych
      • planowanie transportów, ustalanie warunków transportu
      • budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami
      • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • bardzo dobrej znajomości jednego z języków obcych: angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego
      • znajomości pakietu MS Office (excel, power point)
      • bardzo dobrej organizacji pracy
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej/transportowej, w dziale sprzedaży lub przy obsłudze klienta

      Oferujemy

      • szkolenia z obszaru logistyki, zarówno dla osób bez doświadczenia, jak i bardziej doświadczonych
      • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w nowym oddziale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
      • stabilne zatrudnienie
      • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz rozbudowany system premiowy
      • możliwość osobistego rozwoju oraz awansu
      • wyśmienitą atmosferę pracy w młodym i przyjaznym zespole
      • możliwość pracy zdalnej
      • możliwość wpływania na rozwój firmy
      • bardzo szeroki pakiet socjalny, m.in. karnet Multisport, opieka medyczna, pakiet szkoleń, imprezy integracyjne

Pracodawcy w Bydgoszczy