Czy to Twoja firma?

KICKSTARTX sp. z o.o. praca

Człuchów

KICKSTARTX Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Człuchów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy KICKSTARTX Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KICKSTARTX Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KICKSTARTX Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
KICKSTARTX Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KICKSTARTX Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Człuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • przyjmowanie dostaw towaru
      • planowanie przestrzeni magazynowej
      • sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym
      • rozkładanie towarów na regałach, kodowanie
      • wprowadzanie produktów na stan magazynowy
      • kontrolowanie stanów magazynowych
      • wydawanie surowców do produkcji
      • rozliczanie produkcji
      • obsługa wózka widłowego
      • współpraca z innymi działami, dobra komunikatywność
      • regularna inwentaryzacja magazynu

      Wymagania

      • mile widziane praktyczne doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność
      • mile widziana znajomość programów: Optima, OptiMES
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone okresem próbnym
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
      • praca w miłej atmosferze.

Pracodawcy w Człuchowie