Czy to Twoja firma?

Usługi Finansowe Grzegorz Pukownik praca

Człuchów

Poszukuje doświadczonych pracowników przy budowie szlaków światłowodowych w Holandii.

Projekt Maastricht, rozpocznie się w pierwszej połowie stycznia 2022r., potrwa 3 lata

Forma zatrudnienia: własna działalność

Stanowiska:

Koparkowy

Obsługa kreta

Brukarz

Pracownik fizyczny

Stawka: 20 – 22 euro na godzinę

Miesięczne zarobki – około 4000 euro

Możliwe podwyżki po weryfikacji doświadczenia i umiejętności

Praca na ZZP – holenderska działalność jednoosobowa

Firma zapewnia pomoc w otwarciu konta, działalności i holenderskiego meldunku

Koszta mieszkania – 250-300 euro miesięcznie

Koszta księgowości działalności – ok. 50 euro miesięcznie

CV proszę wysyłać na adres email

Usługi Finansowe Grzegorz Pukownik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Usługi Finansowe Grzegorz Pukownik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Finansowe Grzegorz Pukownik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Usługi Finansowe Grzegorz Pukownik

Siedziba główna

Usługi Finansowe Grzegorz Pukownik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Usługi Finansowe Grzegorz Pukownik - oferty archiwalne

  • Praca przy budowie szlaków światłowodowych - brukarz

    Usługi Finansowe Grzegorz Pukownik
    • Człuchów
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Poszukuje doświadczonych pracowników przy budowie szlaków światłowodowych w Holandii.

      Projekt Sittard-Geleen, rozpoczął się styczniu 2022r., potrwa 3 lata

      Stanowisko: brukarz

      Stawka: 21 euro na godzinę

      Koszty po stronie pracownika:

      Koszty mieszkania – 300-350 euro miesięcznie

      Koszty księgowości działalności – ok. 50 euro miesięcznie

      Przy rozpoczęciu pracy wymagana własna odzież robocza

      CV proszę wysyłać na:

      Fibre.workers@gmail.com

      Nr telefonu: +48 663 177 570

      Zakres obowiązków

      Świadczenie rzetelnej pracy w charakterze brukarza;

      dyspozycyjność,

      staranność,

      łapanie poziomu,

      rozbiurka podłoża, przywrócenie do stanu poprzedniego (głównie kostka i płyta 30x30cm)

      Wymagania

      komunikatywność

      doświadczenie

      chęć rozwoju

      Oferujemy

      atrakcyjne wynagrodzenie

      pomoc w załatwianiu wszelkich formalności

      pracę w dobrych warunkach

      zakwaterowanie

Pracodawcy w Człuchowie