Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE M.B. FALKOWSCY BARBARA FALKOWSKA praca

Człuchów

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Usługowo Handlowym M.B. Falkowscy Barbara Falkowska, zlokalizowanym w malowniczym Człuchowie, gdzie od 2018 roku z pasją i zaangażowaniem tworzymy zielone przestrzenie i realizujemy projekty ziemne. Nasza specjalność to ogrodnictwo, ale nasze usługi są znacznie szersze i obejmują szeroki zakres prac ziemnych, które wykonujemy z precyzją i dbałością o każdy detal.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wykopy i prace przygotowawcze pod instalacje czy konstrukcje, ale także kompleksowe usługi ogrodnicze, które przemienią każdy teren w oazę zieleni. Rozumiemy, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie i utrzymanie przestrzeni, dlatego oferujemy również utwardzanie nawierzchni, równanie terenu, skarpowanie czy odwadnianie. Zimą nie zostawiamy naszych klientów na lodzie – dosłownie – zapewniając odśnieżanie i posypywanie nawierzchni.

Zdajemy sobie sprawę, że nowoczesny sprzęt to podstawa efektywnej pracy, dlatego w naszym arsenale znajdziesz maszyny budowlane dostępne do wynajęcia wraz z doświadczoną obsługą operatorską. Nasze usługi transportowe są zawsze gotowe, by dostarczyć potrzebne materiały na miejsce budowy czy w ramach prac komunalnych.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, który pozwala nam lepiej zrozumieć i spełnić indywidualne potrzeby. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji na rynku, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i jakość pracy mówią same za siebie.

Nasza firma to zespół ludzi, którzy dzielą wspólną pasję do tworzenia i pielęgnacji przestrzeni, w której żyjemy i pracujemy. Każdego dnia dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE M.B. FALKOWSCY BARBARA FALKOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE M.B. FALKOWSCY BARBARA FALKOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE M.B. FALKOWSCY BARBARA FALKOWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik ogólnobudowlany

    Havegartneren ApS
    • Dania
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Kierownik Robót Elektrycznych

    ACE INSTAL Sp. z o.o.
    • Płock
    • 16 000-20 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Wygasa
  • Inżynier Robót Elektrycznych

    • Płock
    • 10 000-14 000 zł / mies.
    Wygasa

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE M.B. FALKOWSCY BARBARA FALKOWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE M.B. FALKOWSCY BARBARA FALKOWSKA - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE M.B. FALKOWSCY BARBARA FALKOWSKA
    • Człuchów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn budowlanych

      Wymagania

      • Uprawnienia: operator koparkoładowarki, Prawo jazdy B
      • Inne wymagania: Doświadczenie na stanowisku operatora koparko-ładowarki, praca w godzinach od 7.00 do 15.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Człuchów
    • 4 000 zł / mies.

      obsługa koparko ładowarki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Człuchowie