"GELP" CZAKON - SZCZYPKA SPÓLKA JAWNA

Czy to Twoja firma?

GELP CZAKON - SZCZYPKA SPÓLKA JAWNA praca

Grodziec

Lakiernia proszkowa „GELP” została założona w październiku 1992 roku przez dwie zaprzyjaźnione rodziny, Grzegorza Czakon wraz z małżonką Genowefą oraz Józefa i Jadwigę Szczypka wraz z synem Konradem oraz synową Zofią. Lakiernia proszkowa „GELP” jest firmą rodzinną i w obecnej chwili w firmie pracuje już drugie i trzecie pokolenie rodzin Czakon oraz Szczypka. Od początku istnienia firmy właściciele za główny cel postawili sobie wysoką jakość usług, zarówno w zakresie samego lakierowania, jak i obsługi klienta. Działania te zaczęły szybko przynosić efekty w postaci bardzo dobrej opinii wśród klientów. Rozwój lakiernictwa proszkowego i stały napływ nowych klientów spowodował, że z małej działalności zajmującej niewielki budynek powstała bardzo dobrze prosperująca firma. W 2001 roku została przekształcona w spółkę jawną, która w dalszym ciągu rozwija się zajmując obecnie sześć hal usługowych. Tak prężny rozwój działalności nie byłby możliwy bez stabilnej i zaufanej załogi, która zdobywając na przestrzeni lat cenne doświadczenie, stworzyła zespół składający się obecnie z najlepszych w swej dziedzinie specjalistów. To między innymi dzięki nim możliwe jest spełnianie wysokich wymagań stawianych przez klientów.

"GELP" CZAKON - SZCZYPKA SPÓLKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy "GELP" CZAKON - SZCZYPKA SPÓLKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "GELP" CZAKON - SZCZYPKA SPÓLKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa "GELP" CZAKON - SZCZYPKA SPÓLKA JAWNA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Skoczów
  4. Brenna
  5. Cieszyn
  6. Poznań
  7. Warszawa
  8. Ustroń
  9. Kraków
  10. Wodzisław Śląski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca "GELP" CZAKON - SZCZYPKA SPÓLKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji - GELP

    • Grodziec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Praca zespołowa na linii produkcyjnej
      • Pakowanie i zawieszenie elementów aluminiowych

      Wymagania

      • Zaangażowanie
      • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Atrakcyjny system premiowania
      • Szkolenia stanowiskowe

Pracodawcy w Grodźcu