Prowansja Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Prowansja sp. z o.o. praca

Poznań

Witaj w świecie Prowansja Sp. z o.o., gdzie pasja do kulinariów i miłość do tradycji spotykają się na talerzu. Nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku w sercu Warszawy, a od tamtego czasu nasza sieć rozrosła się do 13 restauracji w 10 lokalizacjach. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią grupy EBS S.A., co stanowi solidne fundamenty naszej działalności.

Specjalizujemy się w serwowaniu wyjątkowych dań polskiej kuchni, włoskich pizz oraz smaków kuchni azjatyckiej. Nasze menu to wynik poszukiwań najlepszych, sezonowych składników dostarczanych przez lokalnych partnerów. To właśnie dzięki nim nasze potrawy są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Nasza innowacyjna Pizza al Metro to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy szukają czegoś więcej niż tradycyjna pizza – to doświadczenie, które łączy smak z niezapomnianym wrażeniem.

Zatrudniamy około 50 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w przygotowywanie świeżych sałatek, dań ciepłych oraz innych specjałów. Jesteśmy zespołem, który nie tylko gotuje, ale tworzy doświadczenia kulinarne.

Nasza różnorodność i jakość to nasze największe atuty. Każdy klient znajdzie coś dla siebie, czy to w naszym bogatym bufecie otwartym, czy wśród dań przygotowywanych na specjalne zamówienie. Dodatkowo, oferujemy wygodny dowóz do domu, aby nasi klienci mogli cieszyć się naszymi potrawami, gdziekolwiek są.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku i z tego, że możemy dzielić się naszą pasją do jedzenia z tak wieloma osobami. Zapraszamy do odwiedzenia naszych restauracji i dołączenia do grona naszych zadowolonych gości. Razem tworzymy historię smaku, która z każdym daniem staje się coraz bogatsza.

Prowansja Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Prowansja Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prowansja Sp. z o.o.

Mapa Prowansja Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Piotrków Trybunalski
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Prowansja Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik restauracji

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Restauracje Bistro Polskie zatrudnią nowe osoby do dwóch lokalizacji: Galeria Malta oraz Auchan Komorniki.

      Zakres obowiązków

      Oczekujemy:- chęci do pracy- profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań- zaangażowania w codzienną pracę zespołu- mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii

      Wymagania

      - badania sanitarne do pracy w gastronomii- dyspozycyjność do pracy także w weekendy- wykształcenie w kierunku gastronomicznym będzie dodatkowym atutem- mile widziany status ucznia/studenta

      Oferujemy

      - pracę w młodym i prężnym zespole w solidnej firmie- terminowe wypłaty i system premii od zaangażowania- zniżki na posiłki pracownicze- możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy

Pracodawcy w Poznaniu