MIODMALINA

Czy to Twoja firma?

MIODMALINA praca

Rzeszów

MM to projekt autorski. Naszą przestrzeń, a przede wszystkim KUCHNIĘ, stworzyliśmy sami. W każdym nanometrze wyraża NAS. Chcemy, żeby każdy czuł się tutaj swobodnie i zarazem wyjątkowo. MM to „dine fine” w wersji „casual”. Wyrazista kuchnia, dobra kawa, angielska herbata, sprawdzone wino i przyjazna atmosfera : )

MIODMALINA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy MIODMALINA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIODMALINA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIODMALINA

Siedziba główna

MIODMALINA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MIODMALINA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MIODMALINA - oferty archiwalne

  • CHEF DE PARTIE

    MIODMALINA
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 2 500-4 500 zł / mies.
    • Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko CHEF DE PARTIE. Mile widziana znajomość kuchni brytyjskiej. Szukamy osoby otwartej na nowe smaki, chętnej do nauki, gotowej na rozwój oraz przejęcie części obowiązków głównego chefa kuchni. Nasz chef chętnie podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą. Ponieważ na co dzień porozumiewamy się po angielsku, wymagamy przynajmniej podstawowej znajomości języka.

      Zakres obowiązków

      • nadzór jakości produktów
      • przygotowanie oraz wydawanie dań
      • dbałość o zachowanie czystości w pracy
      • budowanie pozytywnego wizerunku marki MM

      Wymagania

      • otwartosc, umiejetnosc pracy w zespole
      • umiejetnosc pracy pod presja
      • znajomosc podstaw kuchni francuskiej/brytyjskiej
      • jezyk angieslki na poziomie minimum podstawowym

      Oferujemy

      • przyjazne srodowisko pracy
      • mozliwosc rozwoju
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • bonusy
  • HEAD WAITER

    MIODMALINA
    • Rzeszów
    • 2 500-4 000 zł / mies.
    • Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko HEAD WAITER/-RESS (główny kelner/kelnerka/barista). Mile widziana znajomość kuchni brytyjskiej. Ponieważ na co dzień porozumiewamy się po angielsku, wymagamy przynajmniej podstawowej znajomości języka. Kluczowe dla nas jest pozytywne nastawienie do ludzi.

      • zbieranie oraz realizowanie zamówień
      • przyjmowanie oraz realizacja rezerwacji indywidualnych i grupowych
      • budowanie pozytywnego wizerunku marki MIÓDMALINA
      • dbanie o stanowisko pracy

      Wymagania

      • umiejętność pracy w zespole
      • dyspozycyjność
      • zaangażowanie w powierzone obowiązki
      • doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • stabilne wynagrodzenie
      • wysokie napiwki
      • przyjazną atmosferę w pracy
      • wyżywienie
      • bonusy sezonowe

Pracodawcy w Rzeszowie