PROSKY

Czy to Twoja firma?

PROSKY praca

Janki

Działalność firmy od początku związana jest z urządzeniami dźwigowymi. Rozpoczęliśmy  działalność od projektowania urządzeń dźwigowych oraz wykonywania ekspertyz. Wykonanie wielu projektów na zamówienie zaowocowało wieloma niestandardowymi realizacjami wykonanymi dla innych firm dźwigowych. Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy asortyment oferowanych usług o modernizację, konserwację, specjalistyczne naprawy oraz montaż nowych urządzeń.

Nasz zespół tworzą osoby które posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w projektowaniu, montażu jak i naprawach urządzeń dźwigowych. Zdobyte w tym zakresie doświadczenie pozwoliło nam uzupełnić naszą ofertę o usługi konserwacji.

PROSKY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Janki
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy PROSKY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROSKY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter i serwisant instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

    ELZET KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Mińsk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter Mechanik-Optyk

    PCO SPÓŁKA AKCYJNA
    • Warszawa
    • 5 000-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa PROSKY

Siedziba główna

Praca PROSKY - oferty archiwalne

  • Pomocnik Montera

    PROSKY
    • Warszawa
    • pełny etat
    • 4 300-4 300 zł / mies.
    • Jeżeli praca fizyczna i nowe wyzwania nie są dla Ciebie problemem, a przy tym posiadasz chęć do rozwoju, to ta praca jest dla Ciebie. Nie marnuj kasy na siłownię, zapewnimy Ci dużo lepszą rozrywkę, a przy tym dużo zarobisz :) Nasz zespół poszukuje wyjątkowego pomocnika montera który będzie:

      - silny, bardzo silny,

      - inteligenty,

      - dokładny,

      - wspaniały :)

      Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy, świetną atmosferę, pełne wyposażenie niezbędne do pracy.

      Zakres obowiązków

      • pomoc przy montażu i uruchamianiu urządzeń dźwigowych

      • pomoc w przeprowadzaniu remontów urządzeń dźwigowych

      • dbanie o porządek w miejscu pracy

      Wymagania

      • sumienności i dokładności

      • umiejętności pracy w zespole

      • chęci nauki i rozwoju w branży

      • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości

      • prawo jazdy kategorii B będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • premie uznaniowe

      • niezbędne narzędzia

      • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Pracodawcy w Jankach