Uniwersytet Śląski w Katowicach

Czy to Twoja firma?

Uniwersytet Śląski w Katowicach praca

Katowice

Uniwersytet Śląski w Katowicach to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Od momentu naszego powstania 8 czerwca 1968 roku, nieustannie się rozwijamy, by być jedną z czołowych uczelni w Polsce. Nasza misja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także jej tworzenie poprzez innowacyjne badania naukowe i projekty rozwojowe.

Jesteśmy dumni z naszej różnorodnej oferty edukacyjnej, która obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie w wielu dziedzinach. Nasz wysoki poziom badań naukowych i nowoczesna infrastruktura to fundamenty, na których budujemy jakość kształcenia. To właśnie one przyciągają ponad 3200 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszą największą wartością.

W Uniwersytecie Śląskim w Katowicach każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy nie tylko tradycyjne formy edukacji, ale również nowoczesne podejście do nauki poprzez Uniwersytet Trzeciego Wieku, Centrum Kształcenia na Odległość czy Uniwersytet Śląski dla Młodzieży. Nasze działania nie ograniczają się do granic kraju – jesteśmy aktywni na arenie międzynarodowej, współpracując z partnerami z całego świata i uczestnicząc w międzynarodowych programach.

Jakość naszego kształcenia jest naszą przewagą konkurencyjną. To dzięki niej zdobywamy liczne wyróżnienia i certyfikaty, które potwierdzają naszą pozycję na rynku edukacyjnym. Nasza współpraca międzynarodowa otwiera drzwi do globalnej wiedzy i doświadczeń, co jest nieocenione w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.

Zapraszamy do Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – miejsca, gdzie każdy może rozwijać swoje pasje, zdobywać wiedzę i kształtować przyszłość. Razem tworzymy społeczność, która nie boi się wyzwań i zawsze dąży do doskonałości.

Uniwersytet Śląski w Katowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja badania i rozwój administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka)

Oferty pracy Uniwersytet Śląski w Katowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uniwersytet Śląski w Katowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Uniwersytet Śląski w Katowicach

Siedziba główna

Uniwersytet Śląski w Katowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Limanowa
  4. Skoczów
  5. Sosnowiec
  6. Warszawa
  7. Żychlin
  8. Wrocław
  9. Mysłowice

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Uniwersytet Śląski w Katowicach - oferty archiwalne

  • Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno-budowlanej Działu Inwestycji i Infrastruktur

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
      poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko inspektora nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno-budowlanej Działu Inwestycji i Infrastruktury Budowlanej

      Adres miejsca pracy: ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice

      Liczba dostępnych stanowisk: 2

      Nr ref: 40/2023/NNA/DIIB/RZ

      Zakres obowiązków

      • pełnienie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na rzecz Uniwersytetu Śląskiego,
      • planowanie inwestycji i remontów obiektów budowlanych budynków i budowli,
      • przygotowywanie, realizacja oraz rozliczanie inwestycji budowlanych i remontów obiektów budowlanych,
      • zadania związane z reklamacją realizowanych dostaw/usług,
      • współdziałanie z jednostkami administracji wydziałowej i ogólnouczelnianej w zakresie merytorycznie prowadzonych spraw,
      • monitorowanie ryzyka w zakresie prowadzonych spraw,
      • prowadzenie korespondencji w zakresie prowadzonych spraw,
      • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji w zakresie prowadzonych spraw,
      • współpraca z otoczeniem branżowym,
      • udział w projektach realizowanych na rzecz Uniwersytetu.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera),
      • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
      • co najmniej roczny staż pracy na stanowisku kierownika budowy/robót, inżyniera budowy, majstra lub inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji robót konstrukcyjno-budowlanych związanych z budownictwem kubaturowym,
      • prawo jazdy kat. B,
      • umiejętność kosztorysowania, umiejętność obsługi programu Norma,
      • komunikatywność i asertywność,
      • umiejętność organizacji pracy własnej,

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych,
      • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach,
      • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
      • pakiet świadczeń socjalnych,
      • możliwość korzystania z programu grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników Uniwersytetu i ich współmałżonków/partnerów życiowych oraz pełnoletnich dzieci,
      • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w ramach dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Uniwersytetu i ich współmałżonków/ partnerów życiowych oraz dzieci,
      • możliwość korzystania z Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz grupowego ubezpieczenia emerytalnego POGODNA JESIEŃ,
      • dobrą atmosferę w pracy.

      WYMAGANE DOKUMENTY:

      • CV (życiorys zawodowy),
      • list motywacyjny,
      • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje

      HARMONOGRAM REKRUTACJI:

      • termin składania ofert upływa z dniem: 7 stycznia 2024 r.
      • termin rozstrzygnięcia rekrutacji do: 1 marca 2024 r.

      ZGŁOSZENIA:

      Przesłanie oferty pracy w odpowiedzi na niniejsze zgłoszenie oznacza przyjęcie do wiadomości treści klauzuli informacyjnej RODO dla kandydatów do pracy.

Pracodawcy w Katowicach