Czy to Twoja firma?

FITT POLSKA sp. z o.o. praca

Węgrów

Jesteśmy Fitt Polska, innowacyjnym producentem, który od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości wyroby z tworzyw sztucznych. Nasza specjalność to produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników, które znajdują zastosowanie w różnorodnych branżach i projektach, od budownictwa po zaawansowane rozwiązania przemysłowe. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Węgrowie, w sercu województwa mazowieckiego, gdzie codziennie pracujemy na to, aby nasze produkty były synonimem trwałości i innowacyjności. Choć nie możemy podzielić się pełną historią naszej firmy, to z dumą możemy powiedzieć, że każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej bogatej tradycji doskonałości. Zrozumienie potrzeb naszych klientów i dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania, to nasz nadrzędny cel. Jesteśmy dumni z naszego kapitału zakładowego, który wynosi 1 000 000,00 zł, co świadczy o naszej solidności i zaangażowaniu w rozwój firmy. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że każdy element naszej oferty jest wynikiem ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania naszego zespołu. W FITT POLSKA wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe dążenie do doskonałości i nieustanne inwestowanie w rozwój naszych produktów. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze produkty z tworzyw sztucznych mogą przyczynić się do sukcesu Twojego przedsiębiorstwa. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

FITT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy FITT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FITT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FITT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

FITT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FITT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator urządzeń pakujących

    FITT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Węgrów
    • umowa o pracę
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pakowanie produktu gotowego, układanie na palecie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w systemie trzyzmianowym

Pracodawcy w Węgrowie