Czy to Twoja firma?

WORKITOUT Sp. z o.o. praca

Elbląg

W swojej ofercie łączymy całościowe spojrzenie na pozyskiwanie kadr wraz z zapewnieniem bezpieczeństwa przedsiębiorstwom oferując ubezpieczenia. Za jakość naszej pracy odpowiada doświadczony zespół złożony z wszechstronnie wykształconych specjalistów.

WORKITOUT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy WORKITOUT Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WORKITOUT Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WORKITOUT Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
WORKITOUT Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Elbląg

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca WORKITOUT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji w przetwórstwie spożywczym - praca od zaraz

    • Kukinia
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      • brak

    • Żarnowiec
    • umowa zlecenie
    • Zakres obowiązków

      Główne zadania:

      • obsługa wybranego odcinka procesu produkcyjnego
      • praca zgodnie z przepisami BHP i standardami zakładu

      Wymagania

      Od naszych kandydatów wymagamy:

      • dyspozycyjności,
      • posiadania ważnej książeczki sanepidowskiej,
      • gotowości do pracy od ZARAZ

      Oferujemy

      Dodatkowo oferujemy:

      • atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
      • dobre warunki pracy,
      • dobrą i przyjazną atmosferę pracy.

    • Kukinia
    • Wymagania

      • brak

Pracodawcy w Elblągu