Czy to Twoja firma?

FHU ARES praca

Bydgoszcz

Jesteśmy firmą ARES – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu. Specjalizujemy się w przewozie busem różnorodnych materiałów i produktów, od palet i kartonów, przez materiały budowlane, meble, aż po elementy konstrukcyjne i sprzęty elektroniczne. Nasze usługi świadczymy z pasją i zaangażowaniem na terenie całego kraju, dbając o to, aby każda przesyłka dotarła na czas i w nienaruszonym stanie.

Zrozumienie potrzeb naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy specjalny rabat dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, jako wyraz naszej bliskości i zaangażowania w lokalną społeczność. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewieźć materiały sypkie, tworzywa, narzędzia, czy delikatne akcesoria i dekoracje, możesz na nas polegać.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią Twoich projektów i przedsięwzięć. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, ponieważ wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas i bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej. ARES to więcej niż transport – to partnerstwo, na którym możesz polegać.

FHU ARES najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Bydgoszcz
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FHU ARES

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU ARES

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU ARES

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
FHU ARES
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca FHU ARES - oferty archiwalne

  • Kierowca kurier kat. B

    FHU ARES
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Skontaktujemy się z wybranym kandydatem celem umówienia spotkania.
      Spotkanie będzie równoznaczne z pierwszym dniem próbynm, na którym kandydat zobaczy jak wygląda praca kuriera od początku do końca. Jeśli podejmie decyzje, że podoła obowiązkom przejdziemy do podpisania dokumentów zatrudnienia.

      Zakres obowiązków

      -Poranna praca na magazynie celem posortowania paczek i załadowanie ich na samochód (od godziny 7:00),

      -Doręczanie przesyłek pod wskazany adres oraz odbiór przesyłek nadanych przez innych klientów,

      -Praca na urządzeniu kurierskim (smartfon)

      -Rozładunek odebranych paczek na magazynie na koniec dnia

      -Rozliczenie się w kasie z pobrań za przesyłki oraz zwrócenie niedoręczonych przesyłek

      Wymagania

      -Prawo jazdy kat. B minimum 2 lata,
      -Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu dostawczego,
      -Punktualność,
      -Umiejętność organizacji czasu pracy,
      -Niekaralność

      Oferujemy

      -Umowę o pracę na pełny etat,
      -Wynagrodzenie 2500zł - 3500zł netto (na rękę) zależne od zaangażowania,
      -Urządzenie kurierskie,
      -Samochód firmowy na czas pracy,
      -Dodatkowe bony płatnicze za jakość pracy
      -Kartę płatniczą do automatu z kawą

Pracodawcy w Bydgoszczy