First PFM Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

First PFM sp. z o.o. praca

Chełm

Firma działająca w branży technicznego utrzymania nieruchomości.

First PFM Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Chełm
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy First PFM Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca First PFM Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa First PFM Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Lublin
  4. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca First PFM Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • TECHNIK EKSPLOATACJI - TECHNICZNE UTRZYMANIE OBIEKTU

    • Chełm
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • Firma zajmująca się techniczną obsługą obiektów poszukuje pracowników

      Zakres obowiązków

      • utrzymanie obiektów w stanie pełnej sprawności technicznej:
      • wykonywanie planowanych inspekcji i przeglądów,
      • wykonywanie drobnych prac naprawczych związanych z infrastrukturą techniczną obiektu,
      • wykonywanie drobnych prac remontowo-budowlanych
      • konserwacja, kontrola pracy urządzeń i instalacji powierzonych do obsługi
      • obsługa awaryjna obiektów,
      • raportowanie (protokoły) z wykonywanych usług zgodnie z ustalonymi procedurami

      Wymagania

      • sumienność, dobra organizacja czasu pracy,
      • dyspozycyjność, komunikatywność,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • czynne prawo jazdy kat. B,
      • mile widziane: wykształcenie techniczne, doświadczenie w utrzymaniu technicznym obiektów, aktualne uprawnienia SEP E Gr. 1 lub uprawnienia SEP E Gr. 2

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,
      • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub współpraca w ramach działalności gospodarczej,
      • szybką ścieżkę rozwoju zawodowego,
      • samochód służbowy (w przypadku technika mobilnego)
      • możliwe podjęcie współpracy w niepełnym wymiarze godzin po stawkach godzinowych
      • tryb pracy – stacjonarny
      • Pierwszy etap rekrutacji będzie prowadzony zdalnie.

Pracodawcy w Chełmie