Czy to Twoja firma?

Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Ciężkowicach praca

Ciężkowice

Witajcie w naszym świecie lokalnych smaków i tradycji. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ciężkowicach to miejsce, gdzie każdy dzień jest świętem dobrego jedzenia i bliskości z naturą. Od 2004 roku służymy mieszkańcom Ciężkowic i okolic, dostarczając im najlepsze produkty spożywcze, napoje oraz wyroby tytoniowe.


Nasza spółdzielnia to nie tylko sklep. To przede wszystkim wspólnota, która łączy lokalnych dostawców i rzemieślników z naszymi klientami, dbając o to, by na ich stołach zawsze gościły świeże i pełne smaku produkty. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać lokalną gospodarkę i tradycje, a nasze półki uginają się pod ciężarem naturalnych, często ekologicznych wyrobów.

Choć nie dysponujemy danymi na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasza rola w społeczności jest nie do przecenienia. Jesteśmy miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i budowania relacji. Każdy klient, który przekracza próg naszej spółdzielni, staje się częścią większej historii – historii zrównoważonego rozwoju i lokalnej solidarności.

Nie mamy szczegółowych informacji na temat naszych usług dodatkowych czy certyfikatów, ale możemy zapewnić, że każdy produkt, który oferujemy, został wybrany z myślą o najwyższej jakości i zadowoleniu naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że to właśnie zaufanie i satysfakcja klientów są najlepszym świadectwem naszej pracy.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Ciężkowicach, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a zakupy stają się przyjemnością. Razem tworzymy przyszłość, która ma smak domowego chleba i świeżo zaparzonej kawy. Do zobaczenia w Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" – sercu lokalnej społeczności.

Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Ciężkowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport badania i rozwój sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Ciężkowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Ciężkowicach

Mapa Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Ciężkowicach

Adres rejestrowy

Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Ciężkowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Ciężkowicach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Gorlice
  4. Bielsko-Biała
  5. Rzeszów
  6. Wrocław
  7. Łódź
  8. Tarnów
  9. Katowice
  10. Rybnik

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Ciężkowicach