P.R.B.H. FIGO Robert Figas

P.R.B.H. FIGO Robert Figas najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy P.R.B.H. FIGO Robert Figas

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.R.B.H. FIGO Robert Figas

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.R.B.H. FIGO Robert Figas

Siedziba główna

P.R.B.H. FIGO Robert Figas poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - P.R.B.H. FIGO Robert Figas

Pełna nazwa
P.R.B.H. "FIGO" ROBERT FIGAS
Adres rejestrowy
Rynek 7 33-190 Ciężkowice
NIP
8731732147
REGON
852499787
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
09.03.2001
Zawieszenie wykonywania indywidualnej działalności
01.03.2023
Status indywidualnej działalności gospodarczej
ZAWIESZONY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 16.10.Z Produkcja wyrobów tartacznych
  • 16.29.Z Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.99.Z Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.52.Z Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.54.Z Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.59.Z Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 55.30.Z Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.20.Z Działalność fotograficzna

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
  • 77.29.Z Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego
  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane

Pozostała działalność usługowa

  • 96.04.Z Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gliwice
  4. Nowy Targ
  5. Grybów
  6. Kraków

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca P.R.B.H. FIGO Robert Figas - oferty archiwalne

  • Murarz (o)

    • Ciężkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Murarz

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, samodzielność na stanowisk, poziom wykształcenia bez znaczenia. Praca w Ciężkowicach oraz na terenie Małopolski od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00 (zapewniony dojazd i zakwaterowanie); wynagrodzenie: od 3 000 zł brutto. Kontakt: P.R.B.H. FIGO Robert Figas, 33-190 Ciężkowice, ul. Rynek 7, wcześniejszy kontakt tel.: 500 127 739 w godz.: 8.00-17.00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ciężkowicach