Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE praca

Sosnowiec

Od ponad trzech dekad Spółdzielnia Mieszkaniowa "Południe" z pasją i zaangażowaniem kształtuje przestrzeń życiową Wrocławia-Południa, Radomia oraz Sosnowca. Jesteśmy dumni, że od 1992 roku nasza działalność przyczynia się do zmiany wizerunku Oruni Górnej, gdzie zbudowaliśmy nowoczesne osiedle liczące 67 budynków wielorodzinnych. Nasza praca to nie tylko zarządzanie zasobami własnymi, wspólnotami mieszkaniowymi oraz nieruchomościami powierzonymi, ale przede wszystkim tworzenie przestrzeni, w której nasze społeczności mogą rozwijać się i cieszyć pełnią życia.

Wyróżnia nas nowoczesna architektura, która harmonijnie łączy się z otoczeniem, tworząc przestrzeń zarówno estetyczną, jak i funkcjonalną. Nasze osiedla to nie tylko miejsca do życia, ale także centra aktywności społecznej i rekreacyjnej. Z myślą o mieszkańcach stworzyliśmy bogatą infrastrukturę, w tym własne przedszkole, centrum sportowe, korty tenisowe, siłownię zewnętrzną, boisko do piłki nożnej oraz liczne place zabaw. To wszystko sprawia, że życie w naszych nieruchomościach to doświadczenie pełne komfortu i radości.

Bezpieczeństwo i ekologia to wartości, które są dla nas priorytetem. Dlatego już w 2004 roku wprowadziliśmy całodobowy monitoring wizyjny, a nasze zaangażowanie w ochronę środowiska potwierdza wdrożenie własnej rozproszonej elektrowni fotowoltaicznej na 35 budynkach. Dzięki tym innowacjom zapewniamy naszym mieszkańcom nie tylko bezpieczeństwo, ale również działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony naszej planety.

Jako Spółdzielnia Mieszkaniowa "Południe" jesteśmy zawsze blisko naszych mieszkańców. Dajemy możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami poprzez adres e-mail, co ułatwia komunikację i szybkie rozwiązywanie wszelkich spraw. Nasze usługi zarządzania nieruchomościami są wyrazem troski o dobro i zadowolenie każdej osoby, która zdecydowała się z nami mieszkać.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy dzień to krok ku lepszemu życiu w przestrzeni stworzonej z myślą o ludziach. Razem tworzymy miejsca, które żyją – pełne ciepła, bezpieczeństwa i przyjazne środowisku. To nasza misja i codzienna inspiracja.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja nieruchomości

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE

Siedziba główna

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Sosnowiec
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POŁUDNIE - oferty archiwalne

  • Dozorca budynków mieszkalnych

    • Sosnowiec
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymywanie porządku i czystości w budynkach mieszkalnych oraz wokół budynków - tereny zielone, praca na terenie zasobów Spółdzielni Osiedle Naftowa

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sosnowcu