Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 13 praca

Gliwice
Szkoły podstawowe
Szkoła Podstawowa nr 13 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 13

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 13

  • Konserwator

    Szkoła Podstawowa nr 13
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szkoła Podstawowa nr 13 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa nr 13 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel

    • Gliwice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie wyższe, pedagogika, nauczyciel wspomagający kształcenie dla ucznia słabosłyszącego z zespołem Aspergera, miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 034 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach