Czy to Twoja firma?

Energocomplex sp. z o.o. praca

Gliwice

Od naszych skromnych początków w 1998 roku, ENERGO-COMPLEX Sp. z o.o. rozwija się nieustannie, by stać się liderem w produkcji sprzętu do wytwarzania energii odnawialnej. Nasza historia zaczęła się od produkcji podzespołów do przełączników zaczepów, a nasza pasja i zaangażowanie w branżę szybko nas wyróżniły. W 2002 roku zainicjowaliśmy pierwszą międzynarodową konferencję "Transformatory w Eksploatacji", co było ważnym krokiem w budowaniu naszej pozycji jako ekspertów i liderów myśli technicznej.


Nasza siedziba w Piekarach Śląskich, otwarta w 2007 roku, jest sercem, z którego bije innowacja i doskonałość. Współpracujemy z czołowymi polskimi ośrodkami naukowymi, dzięki czemu nasze usługi – od diagnostyki i oceny stanu technicznego transformatorów po doradztwo techniczne – są na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom nie tylko produkty, ale również kompleksowe rozwiązania, które pomagają im osiągać ich cele w zakresie energii odnawialnej.

Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu, z przedstawicielstwem we Włoszech, które pozwala nam na wymianę wiedzy i doświadczeń na skalę globalną. Organizujemy również prestiżowe konferencje branżowe, które są platformą dla specjalistów i naukowców do dzielenia się innowacjami i najlepszymi praktykami.

Nasz zespół, liczący od 11 do 50 pracowników, to fundament naszego sukcesu. Współpraca z wysokiej klasy specjalistami i naukowcami pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług. Jesteśmy dumni z posiadania najnowocześniejszego laboratorium olejowego w Polsce, co świadczy o naszym zaangażowaniu w jakość i innowacyjność.

W ENERGO-COMPLEX wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na przyszłość energetyki i środowiska. Dzięki naszym usługom, naszym klientom udaje się osiągnąć wyższą efektywność energetyczną i zredukować ich ślad węglowy. To nasza misja – wspierać zrównoważony rozwój i być częścią rozwiązania dla lepszej przyszłości naszej planety.

Energocomplex Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy Energocomplex Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Energocomplex Sp. z o.o.

Mapa Energocomplex Sp. z o.o.

Siedziba główna

Energocomplex Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Energocomplex Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Gliwicach