Czy to Twoja firma?

Rimas praca

Lębork

Jesteśmy "Rimas" - Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów. Nasza podróż rozpoczęła się w 2010 roku w malowniczym Lęborku, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest synonimem niezależnego doradztwa finansowego.

Nasza misja jest jasna i niezmienna od pierwszych dni działalności - pragniemy dostarczać usługi finansowe, które są całkowicie niezależne, zawsze stawiając na pierwszym miejscu uczciwość i dobro naszych klientów. Wierzymy, że finanse to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie i ich potrzeby. Dlatego też każdego dnia pracujemy, aby nasze doradztwo było jak najbardziej spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

Nasza oferta to nie tylko kredyty, ubezpieczenia czy inwestycje. Jesteśmy również obecni w branży obróbki mechanicznej elementów metalowych oraz wspieramy inne usługi finansowe i ubezpieczeniowe. Dzięki temu nasza działalność jest wszechstronna i możemy sprostać różnorodnym wyzwaniom rynkowym.

Choć nie możemy podać szczegółów dotyczących naszej pozycji na rynku czy innowacyjności, to możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, rozwijając nasze umiejętności i poszerzając zakres oferowanych usług. Nasze działania zawsze kierujemy w taki sposób, aby były zgodne z naszymi podstawowymi wartościami - uczciwością i dobrem klienta.

Zapraszamy do współpracy z "Rimas", gdzie znajdziesz rzetelne doradztwo, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Razem możemy osiągnąć Twoje cele finansowe, dbając o Twoje bezpieczeństwo i satysfakcję. Poznajmy się i zbudujmy przyszłość na solidnych fundamentach zaufania i ekspertyzy.

Rimas najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Rimas

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rimas

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Rimas

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Rimas
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Blachownia
  3. Warszawa
  4. Lębork

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Rimas - oferty archiwalne

  • Pizzer

    Rimas
    • Lębork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukujemy kobiety lub mężczyzny do pracy w naszej małej (póki co

      Zakres obowiązków

      Przygotowywanie pizzy i sushi, inne prace w lokalu. Dbanie o dobrą atmosferę w pracy.

      Wymagania

      Jeśli umiesz robić pizzę lub sushi to świetnie, jeśli nie to wszystkiego Cię nauczymy.

      Oferujemy

      Prace w małym sympatycznym i póki co w 100% damskim teamie. Szkolenie, swobodna atmosferę w pracy.

Pracodawcy w Lęborku