Czy to Twoja firma?

GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz praca

Nadarzyn

Od ponad dwóch dekad firma "GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz" z Walendowa jest synonimem wszechstronności i zaangażowania w dostarczaniu wysokiej jakości usług. Nasza historia rozpoczęła się 1 lipca 2002 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek kompleksowej oferty, która obejmuje handel hurtowy i detaliczny, transport drogowy towarów, a także usługi pocztowe i kurierskie. Z czasem wzbogaciliśmy nasze portfolio o usługi gastronomiczne, w tym katering, oraz szeroki zakres usług sprzątających i zarządzania terenami zieleni.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów, oferując im nie tylko produkty, ale także kompleksowe rozwiązania. Nasza działalność gastronomiczna to nie tylko stacjonarne restauracje, ale również ruchome placówki, które pozwalają nam dotrzeć do klientów w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie posiłków tam, gdzie są one najbardziej potrzebne, dlatego nasz katering cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

W dziedzinie sprzątania oferujemy usługi od niespecjalistycznego sprzątania budynków po specjalistyczne zadania, które wymagają szczególnej uwagi i precyzji. Dbamy o to, aby nasze usługi były wykonane z najwyższą starannością, ponieważ wiemy, że czystość i porządek to podstawa dobrego samopoczucia i efektywnej pracy.

Zarządzanie terenami zieleni to kolejny aspekt naszej działalności, który wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Tworzymy i pielęgnujemy przestrzenie, które nie tylko cieszą oko, ale także przyczyniają się do poprawy jakości życia w naszej społeczności.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i terminowość. Dlatego w naszej ofercie transportowej kładziemy nacisk na punktualność i bezpieczeństwo przewożonych towarów. Nasze usługi pocztowe i kurierskie są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, co pozwala nam utrzymać ich zaufanie i budować długotrwałe relacje.

W "Gre-bex" wiemy, że sukces w biznesie to nie tylko oferowanie usług najwyższej jakości, ale także budowanie silnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Nasze zaangażowanie w każdy aspekt działalności jest odzwierciedleniem naszej nieustannej chęci rozwoju i doskonalenia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali "GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz".

GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca GRE-BEX Grzegorz PIotrkowicz - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Łomianki
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • 2 300-2 500 zł / mies.
    • Firma sprzątająca zatrudni Panie do sprzątania klubu fitness w Łomiankach. Praca od zaraz od poniedziałku do piątku w godz. 05;00 do 11;00. Więcej informacji telefonicznie. 510166013.

      Zakres obowiązków

      sprzątanie , odkurzanie mycie podług

      Wymagania

      • Brak wymagań

      Oferujemy

      • praca od zaraz

Pracodawcy w Nadarzynie