Platinium Develop Aleksandra Śnieżek

Czy to Twoja firma?

Platinium Develop Aleksandra Śnieżek praca

Rzeszów

Firma powstała z ogromnej pasji do nieruchomości, zamiłowania do wiedzy oraz  umiejętności pracy z ludźmi i budowania długofalowych relacji.

Nasze biuro powstało z myślą o tych, którzy chcą inwestować, pomnażać swoje pieniądze, odkrywać najnowsze trendy na rynku nieruchomości oraz znajdywać najnowsze rozwiązania wykończenia wnętrz. Nasza misja to dotrzeć do potrzeb każdego z Was. Niezależnie od tego czy szukasz inspiracji, domu marzeń czy idealnej inwestycji – ta firma powstała z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

Działamy w sektorze nieruchomości mieszkalnych jaki i w sektorze nieruchomości komercyjnych, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym.

Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Nasze doświadczenie i wiedza pomagają nam skutecznie działać na każdej płaszczyźnie naszej działalności.

Do pośrednictwa podchodzimy w sposób innowacyjny i szeroko rozumiany.

Chcemy pokazać Ci, że proces sprzedaży zaczyna się znacznie wcześniej niż myślisz. Jesteśmy po to, aby Ci towarzyszyć na każdym jego etapie.

Platinium Develop Aleksandra Śnieżek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Platinium Develop Aleksandra Śnieżek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Platinium Develop Aleksandra Śnieżek

Mapa Platinium Develop Aleksandra Śnieżek

Siedziba główna

Praca Platinium Develop Aleksandra Śnieżek - oferty archiwalne

  • Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

    • Rzeszów
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Marzysz o karierze w nieruchomościach ? Chcesz mieć dostęp do najlepszych szkoleń na rynku ? Pragniesz pracować w świetnie zmotywowanym zespole, dla których wzajemne relacje to klucz do sukcesu ? Chcesz pracować w firmie w której każdy jest równy ? – współpracuj z Nami !

      Firma powstała z ogromnej pasji do nieruchomości, zamiłowania do wiedzy oraz umiejętności pracy z ludźmi i budowania długofalowych relacji.

      Nasz zespół to ludzie, dla których świat nieruchomości nie ma tajemnic. Z wielką starannością podchodzimy nawet do najmniejszych szczegółów. Doświadczenie w branży nieruchomości – w segmencie PREMIUM, liczne kontakty wśród inwestorów, oraz predyspozycje osobowościowe pozwoliły Nam na zbudowanie silnej, profesjonalnej Agencji Nieruchomości.

      Zakres obowiązków

      • PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW
      • NAWIĄZYWANIE I UTRZYMYWANIE RELACJI Z KLIENTEM
      • BIEŻĄCA AKTUALIZACJA BAZY DANYCH
      • PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI SPRZEDAŻOWEJ
      • KOMPLETOWANIE DOKUMENTÓW ORAZ UDZIAŁ W ZAWIERANIU TRANSAKCJI
      • PRZYGOTOWYWANIE RAPORTÓW ORAZ WSPÓŁPRACA Z INNYMI CZŁONKAMI ZESPOŁU
      • PRZYGOTOWYWANIE OFERT SPRZEDAŻY
      • PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

      Wymagania

      • PRAWO JAZDY KAT. B
      • WŁASNY SAMOCHÓD
      • WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE
      • DOBRA ZNAJOMOŚĆ KOMPUTERA ORAZ PROGRAMÓW MS OFFICE
      • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
      • MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ BRANŻY ORAZ LOKALNEGO RYNKU
      • WYSOKA KULTURA OSOBISTA
      • ŁATWOŚĆ W NAWIĄZYWANIU KONTAKTÓW
      • NASTAWIENIE NA OSIĄGANIE WYSOKICH CELÓW
      • DOBRA ORGANIZACJA CZASU PRACY
      • SAMODZIELNOŚĆ
      • KOMUNIKATYWNOŚĆ

      Oferujemy

      • UMOWĘ B2B
      • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PREMIOWE POWIĄZANE Z OSIĄGNIĘTYMI WYNIKAMI (PREMIE MIESIĘCZNE IROCZNE)
      • KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE
      • NIERUCHOMOŚCI DO OBSŁUGI
      • MARKETING TWOICH SPRZEDAŻY
      • WSPARCIE COACHINGOWE
      • WSPARCIE PRAWNE
      • DOSTĘP DO INWESTORÓW
      • LICZNE SZKOLENIA
      • WSPARCIE DYREKCJI
      • NIEZBĘDNE NARZĘDZIA
      • PRACE W NOWOCZESNYM BIURZE W RZESZOWIE
      • IMPREZY/WYJAZDY FIRMOWE
      • STABILNĄ PRACĘ W REMONOWANEJ FIRMIE ORAZ REALNE PERSPEKTYWY ROZWOJU
      • MOŻLIWOŚĆ AWANSU WEWNĘTRZNEGO LUB ZMIANY STANOWISKA

      Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem) prosimy wysyłać na adres mailowy biura.

Pracodawcy w Rzeszowie