Czy to Twoja firma?

EFF IQ sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy EFF IQ sp. z o.o., innowacyjną firmą z serca Wrocławia, która od 2013 roku nieustannie rozwija swoje usługi w branży doradczej i gastronomicznej. Nasza historia rozpoczęła się 17 czerwca, kiedy to z pasji do doskonałości i zamiłowania do wyjątkowej obsługi klienta postanowiliśmy stworzyć miejsce, które łączy profesjonalne doradztwo zarządcze z wyśmienitą kuchnią.

Specjalizujemy się w prowadzeniu restauracji i innych stałych placówek gastronomicznych, gdzie każdy posiłek jest przygotowywany z najwyższą starannością, a nasze usługi doradcze są synonimem rzetelności i innowacyjności. Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma, choć skromna liczebnie – zatrudniająca jedną osobę w 2015 roku – jest wielka duchem i ambicjami.

Nasze miejsce na rynku, choć może wydawać się niewielkie z udziałem wynoszącym 0.002%, jest dla nas fundamentem do dalszego rozwoju i budowania silnych relacji z naszymi klientami. Wierzymy, że każdy, nawet najmniejszy procent, jest odzwierciedleniem zaufania, które codziennie zdobywamy.

Największym udziałowcem w naszej firmie jest Eff Iq Consulting Limited, który od grudnia 2015 roku posiada 95% udziałów. To partnerstwo pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych usług i zapewnienie stabilności, która jest tak ważna dla naszych klientów i pracowników.

W EFF IQ sp. z o.o. stawiamy na ciągły rozwój i dążenie do perfekcji. Chociaż nie możemy podzielić się naszą misją czy wartościami w tej chwili, możemy zapewnić, że każdy dzień w naszej pracy to krok do przodu w realizacji naszych niezachwianych standardów jakości i zaangażowania.

Zapraszamy do doświadczenia naszej unikalnej oferty, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją, a każdy posiłek i każda usługa doradcza jest świadectwem naszej dedykacji dla Ciebie. Razem tworzymy historię pełną smaku i sukcesów.

EFF IQ sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy EFF IQ sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EFF IQ sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EFF IQ sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca EFF IQ sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca/ Kucharz

    EFF IQ sp. z o.o.
    • Nysa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Spółka z Wrocławia zatrudni w smażalni ryb w centum Nysy w charakterze

      kasjer-sprzedawca i kucharz.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta kasjer - sprzedawca
      • przygotowywanie posiłków - kucharz
      • dbanie o czystość na stanowisku pracy

      Wymagania

      • doświadczenie w branży gastronomicznej
      • smażalnia ryb
      • zaangażowanie i kreatywność
      • dyspozycyjność i punktualność

      Oferujemy

      • umowę o pracę w pełnym wymiarze
      • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
      • elastyczny czas pracy
      • przyjazną atmosferę
      • bezpłatne posiłki pracownicze
      • bonusy i premie

Pracodawcy w Wrocławiu