Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA HUTNIK praca

Kraków

Jesteśmy Spółdzielnią Mieszkaniową "Hutnik", zlokalizowaną w sercu Krakowa, gdzie od ponad pół wieku tworzymy przestrzeń życiową dla naszych mieszkańców. Nasza historia sięga roku 1958, kiedy to zrodziliśmy się jako Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa przy Hucie im. Lenina. Przez lata naszej działalności, doświadczyliśmy wzrostu i zmian, które uczyniły nas jedną z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce.

Z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia, w tym na rozwój naszych zasobów, które w 1978 roku osiągnęły imponujący wynik ponad 577 tysięcy m2 powierzchni użytkowej. Nasze doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i budownictwie mieszkaniowym pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Administrujemy budynkami wielorodzinnymi, zapewniamy wynajem lokali mieszkalnych oraz oferujemy wydzierżawienie miejsc parkingowych.

W naszej ofercie znajduje się również coś dla ducha – organizujemy wycieczki, które umożliwiają mieszkańcom poznawanie nowych miejsc i integrację społeczności. Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności, co potwierdza dostępność świadectw charakterystyki energetycznej budynków na naszej stronie internetowej oraz aplikacja iMieszkaniec, która ułatwia mieszkańcom zarządzanie ich codziennym życiem w naszych nieruchomościach.

Wyróżnia nas zastosowanie technologii budowlanych typu "żerań" i "domino", które są synonimem solidności i trwałości. Dzięki temu, nasze budynki są nie tylko funkcjonalne, ale i wytrzymałe, co jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych mieszkańców.

Jako SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "HUTNIK", jesteśmy zobowiązani do tworzenia wartości dla naszych członków i lokatorów, choć nie mamy sformułowanej misji ani wyraźnie określonych wartości. Nasza działalność jest odzwierciedleniem naszej nieustannej troski o dobro i komfort mieszkańców, co jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy mieszkaniec jest dla nas ważny. Razem tworzymy historię, która trwa już ponad sześć dekad i nieustannie się rozwija.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "HUTNIK" najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "HUTNIK"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "HUTNIK"

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "HUTNIK"

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "HUTNIK"
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "HUTNIK" - oferty archiwalne

  • Główny Księgowy, Członek Zarządu SM Hutnik w Krakowie

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Hutnik w Krakowie os. Na Stoku 32A, 31-706 Kraków

      ogłasza Konkurs na stanowisko Głównego Księgowego, Członka Zarządu

      Zakres obowiązków

      • Współpracuje z członkami Zarządu, Radą Nadzorczą.
      • Kieruje, nadzoruje i koordynuje pracę komórek organizacyjnych bezpośrednio jemu podległych oraz koordynuje pracami pozostałych komórek organizacyjnych (bez względu na ich służbowe podporządkowanie) w zakresie dotyczącym spraw finansowo-księgowych.
      • Główny Księgowy prowadzi całokształt zagadnień ekonomicznych i finansowo-księgowych oraz całą rachunkowość Spółdzielni – zgodnie z Ustawą z dnia 29.09.1994 r. o rachunkowości (t.j.:Dz.U.2021r. poz. 217) i ponosi odpowiedzialność za prawidłową działalność gospodarczo-finansową Spółdzielni.

      • Przestrzega obowiązujących przepisów dotyczących w szczególności:

        - opłacaniu podatków i innych świadczeń o podobnych charakterach, sporządzanie deklaracji podatkowych

        - terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych i bilansów rocznych

      • Monitoruje zmiany prawa podatkowego i finansowego.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
      • doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnym lub kierowniczym w księgowości,
      • niekaralność,
      • biegła znajomość zagadnień finansowo-księgowych z preferencją obowiązujących w spółdzielniach mieszkaniowych,
      • biegła znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości.
      • dodatkowe:

        • ogólna znajomość prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych,
        • ogólna wiedza z zakresu księgowości spółdzielni mieszkaniowej oraz wspólnot mieszkaniowych,
        • praktyczna znajomość prawa podatkowego,
        • znajomość programów biurowych i finansowo-księgowych,
        • umiejętność organizacji i zarządzania pracą zespołu ludzi.
        • Oferta powinna być zgodna z „Regulaminem przeprowadzenia konkursu na stanowisko Głównego Księgowego - Członka Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej HUTNIK
          w Krakowie” dostępnym w biurze Spółdzielni i na stronie internetowej .

      Oferujemy

      Ofertę można:

      • składać osobiście bezpośrednio w sekretariacie Spółdzielni w dni robocze
        w godzinach urzędowania Spółdzielni,
      • składać poprzez wybranie opcji „Aplikuj” na stronie internetowego portalu ogłoszeniowego,
      • przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem na adres: Spółdzielnia Mieszkaniowa HUTNIK, os. Na Stoku 32A, 31-706 Kraków.
      • przesłać pocztą elektroniczną e’mail na adres: kadry@smhutnik.krakow.pl wraz
        z wymaganymi załącznikami określonymi w Regulaminie.
      • Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać lub przesłać w terminie do dnia
        25 styczeń 2022r. do godz. 14.00

        Rada Nadzorcza zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

        Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Krakowie