Czy to Twoja firma?

FHU Velika Krzysztof Witowski praca

Rzeszów

Witajcie w świecie elegancji i tradycji, gdzie każdy przedmiot opowiada własną historię. FHU Velika Krzysztof Witowski to nie tylko nazwa, to pasja i zaangażowanie, które od 2016 roku kształtują naszą działalność w sercu Rzeszowa. Specjalizujemy się w sprzedaży wyrobów porcelanowych, które łączą w sobie piękno i funkcjonalność, tworząc niepowtarzalną atmosferę w każdym domu.

Nasze początki sięgają 2016 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek produkty, które wyróżniają się wyjątkową jakością i designem. Od tamtego czasu, z niezmienną pasją, dostarczamy naszym klientom porcelanę, która zachwyca swoją estetyką i trwałością.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty znajdują uznanie wśród klientów ceniących sobie zarówno klasykę, jak i nowoczesne rozwiązania. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej, to nieustannie dążymy do tego, by być synonimem wysokiej jakości i niezawodności.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną otaczać się przedmiotami, które dodają blasku codziennym chwilom oraz uroczystym okazjom. W naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie – od klasycznych zestawów obiadowych po bardziej ekstrawaganckie elementy dekoracyjne.

W FHU Velika Krzysztof Witowski wierzymy, że detal ma znaczenie, a jakość idzie w parze z estetyką. Dlatego każdy nasz produkt jest wyborem, który przemawia do serca i umysłu. Zapraszamy do świata, w którym porcelana nie jest tylko przedmiotem użytkowym, ale dziełem sztuki, które może być częścią Twojego życia.

FHU Velika Krzysztof Witowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy FHU Velika Krzysztof Witowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU Velika Krzysztof Witowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU Velika Krzysztof Witowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
FHU Velika Krzysztof Witowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Kruszwica

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca FHU Velika Krzysztof Witowski - oferty archiwalne

  • Kasjer -Sprzedawca

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • SPRZEDAWCA AGROHURT

      Miejsce pracy: Rzeszów – giełda Agrohurt

      Godziny pracy:

      poniedziałek – sobota 5:00-13:00

      Zakres obowiązków

      Zakres prac:

      • sprzedaż asortymentu tj opakowania dla gastronomii, chemia profesjonalna oraz środki do dezynfekcji,

      • profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej oraz sklepie,

      • przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru,

      • dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów,

      • zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie,

      Wymagania

      Jakich osób szukamy?

      • dyspozycyjnych do pracy od zaraz,

      • zaangażowanych oraz dokładnych,

      • gotowych na nowe wyzwania,

      • mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży w sklepie lub hurtowni,

      Oferujemy

      Nowemu pracownikowi zapewniamy:

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

      • szkolenie i wdrążenie,

      • pracę w przyjaznym zespole,

      • możliwość rozwoju,

Pracodawcy w Rzeszowie