AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA Usługi BHP i PPOŻ

Czy to Twoja firma?

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA Usługi BHP i PPOŻ praca

Włocławek

Akademia Bezpieczeństwa to firma specjalizująca się w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Nasz zespół to  doświadczeni praktycy, mający wieloletni staż pracy w zawodzie, odpowiednie kwalifikacje i kompetencje.

Kompleksowo wspieramy w wypełnianiu obowiązków z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej Pracodawców, którym zależy na prowadzeniu działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz bezpieczeństwie pracowników i wysokiej kulturze pracy.

W ofercie między innymi:

  • Szkolenia BHP - wstępne, okresowe oraz dedykowane (tematyczne), realizowane również zdalnie oraz w weekendy.

  • Nadzór BHP (zakłady pracy, budowy, remonty) w miejscach wyznaczonych przez Klienta.

  • Dokumentacja z zakresu bhp i ppoż. (ryzyko zawodowe, instrukcje, tabela norm odzieżowych, procedury wewnętrzne, rejestry czynników szkodliwych i uciążliwych, karty pomiarów, dokumentacja powypadkowa, obowiązkowe wykazy i wiele innych).

  • Postępowanie powypadkowe.

  • Dobór środków ochrony zbiorowej i indywidualnej oraz odzieży roboczej.

  • Przeglądy i kontrole warunków pracy w zakresie spełnienia wymogów bhp i  ochrony przeciwpożarowej.

  • Audyty z zakresu BHP.

  • Organizacja badań i pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych w  środowisku pracy oraz analiza wyników.

  • Ocena zgodności i dostosowanie maszyn do minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i  higieny pracy.

  • Wiele innych, w zależności od potrzeb Klienta oraz branży.

Działamy na podstawie zleceń jednorazowych lub umów długoterminowych.

Powierzając Akademii Bezpieczeństwa wykonywanie zadań służby BHP, mogą mieć Państwo pewność właściwej realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa w tym zakresie, fachowej obsługi, z dbałością o każdy aspekt.

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA Usługi BHP i PPOŻ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA Usługi BHP i PPOŻ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA Usługi BHP i PPOŻ

Mapa AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA Usługi BHP i PPOŻ

Siedziba główna

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA Usługi BHP i PPOŻ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA Usługi BHP i PPOŻ - oferty archiwalne

  • Inspektor BHP/Specjalista BHP

    • 4 000-7 000 zł / mies.
    • Włocławek
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukujemy osoby na stanowisko Inspektora BHP

      Również osoby, które posiadają kwalifikacje do pracy w służbach BHP, ale nie zdobyły jeszcze doświadczenia.

      Zakres obowiązków

      - Zarządzanie dokumentacją z obszaru BHP wymaganą dla placu budowy,
      - Nadzorowanie spraw związanych z BHP
      - Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
      - Kontrola warunków pracy na placu budowy
      - Sporządzanie sprawozdań i raportów z zakresu BHP
      - Informowanie Kierownika Budowy i kadry inżynieryjno-technicznej o występujących zagrożeniach
      - Wydawanie zaleceń usunięcia nieprawidłowości i uchybień po kontrolach
      - Dbałość o utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w nadzorowanym obszarze
      - Aktywne reagowanie na nieprawidłowości z zakresu BHP
      - Udział w naradach i spotkaniach
      - Analiza wypadków przy pracy i zdarzeń potencjalnie wypadkowych
      - Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP, instruktaży codziennych dla pracowników

      Wymagania

      - prawa jazdy kat. B - wymagane,
      - wykształcenia średniego lub wyższego o kierunku BHP,
      - bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
      - bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji,

      Oferujemy

      - praca w zgranym i fajnym zespole

      - rozwój osobisty

      - zdobywanie doświadczenia na prestiżowych projektach

      - możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

    • 5 500-8 000 zł / mies.
    • Goleniów

      Nie wymagamy doswiadczenia, jedynie chęci do pracy oraz komunikatywnego porozumiewania się w języku angielskim lub w języku rosyjskim

      Wymagania

      - znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny,
      - teoretycznej wiedzy oraz znajomości przepisów z zakresu BHP,
      - umiejętności wywierania wpływu i egzekwowania zasad i przepisów BHP od pracowników.

      Oferujemy

      - mieszkanie w miejscu wykonywania pracy z dostępem do Internetu,
      - odzież i środki ochrony indywidualnej wymagane,
      - laptop,
      - telefon służbowy

Pracodawcy w Włocławku