Czy to Twoja firma?

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - GLIWICE praca

Krapkowice
4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - GLIWICE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy 4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - GLIWICE

Praca alert - powiadomienia

Praca 4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - GLIWICE

  • Elektromonter

    4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - GLIWICE
    • Krapkowice
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - GLIWICE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca 4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - GLIWICE - oferty archiwalne

  • Referent

    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace biurowe, administracyjne. Praca w Jednostce Wojskowej w Krapkowicach.
      Wizytę należy umówić tel. 261 624 107 lub 668 858 950, na rozmowę zabrać ze sobą Cv

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: rok doświadczenia w pracy biurowej, niekaralność, dobra znajomość MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie +premia 12,40 + ewentualna wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krapkowicach