Czy to Twoja firma?

Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach praca

Lędziny

W sercu Lędzin, nasze Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 jest miejscem, gdzie każde dziecko znajduje przestrzeń do radosnego odkrywania świata. Od momentu otwarcia nowego budynku w 2014 roku, stawiamy na nowoczesność i komfort, aby nasze przedszkole było drugim domem dla 175 wychowanków.

Z dumą tworzymy przestrzeń edukacyjną, w której każde dziecko jest wyjątkowe. Nasza kadra pedagogiczna, licząca 12 nauczycieli, w tym 4 specjalistów, codziennie dba o to, by edukacja szła w parze z indywidualnym podejściem i wsparciem. W naszych siedmiu przestronnych salach, dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach, które stymulują ich rozwój na wielu płaszczyznach.

Jesteśmy dumni z naszych specjalistycznych sal, takich jak sala integracji sensorycznej, która pomaga dzieciom w harmonijnym rozwoju zmysłów. Nasze gabinety specjalistów - logopedy, psychologa, terapeuty - są otwarte dla wszystkich dzieci, które potrzebują wsparcia ponad standardowe działania edukacyjne.

Nasze przedszkole wyróżnia się nie tylko nowoczesnym budynkiem, ale i profilem zdrowotno-sportowym. Wierzymy, że aktywność fizyczna jest kluczowa dla zdrowego rozwoju, dlatego nasz plac zabaw to bezpieczna i inspirująca przestrzeń do zabawy i sportu.

Zajęcia rewalidacyjne, wczesne wspomaganie rozwoju, zajęcia terapeutyczne - to tylko część z szerokiego zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej, którą oferujemy. Wszystko po to, by wspierać naszych wychowanków w ich indywidualnych potrzebach.

W Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach, każdy dzień to nowa przygoda, a edukacja to podróż, na której wspólnie odkrywamy potencjał każdego dziecka. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie rozwój, bezpieczeństwo i radość idą w parze z profesjonalizmem i sercem.

Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektorzy Nauczyciele Języków Obcych

    Świat Języków Obcych "TIME"
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Popularna
    Dodana
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • umowa o pracę
    Popularna
    Wygasa
  • Nauczyciel informatyki

    Wygasa

Mapa Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach

Siedziba główna

Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Sucha Beskidzka
  2. Lędziny
  3. Zabrze
  4. Bieruń
  5. Żywiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego

    • Lędziny
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć z języka angielskiego w przedszkolu (dzieci w wielku 3-6 lat). Praca 5,5 godziny w tygodniu w godz. 8-14

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Studia pierwszego stopnia na kierunku filologia w specjalności danego jezyka obcego oraz posiada przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe - wychowanie przedszkolne, uprawniania do nauczania języka angielskiego, umiejętność prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku 3-6 lat, uprawnienia zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu MEN z dnia 1 sierpnia 2017r. w sprawie szczegółowych kwalifikacjii wymaganych dla nauczycieli

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 680 do 920 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog (16/22 etatu)

    • Lędziny
    • część etatu

      Indywidualna praca z dzieckiem oraz w małych grupach terapeutycznych (dzieci w wieku 3-6 lat)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia
      • Inne wymagania: Jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, studia wyższe na kierunku pedagogika lub pedagogika specjalna w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz przygotowanie pedagogiczne, a ponadto studia podyplomowe w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju, terapii pedagogicznej, terapii rodzin lub innego rodzaju terapii właściwej dla pobudzenia psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka oraz posiadania przygotowania pedagogicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE WG TABELI MEN

Pracodawcy w Lędzinach