Czy to Twoja firma?

POLSTAL sp. j. Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec praca

Sosnowiec

Firma POLSTAL S.J. powstała w marcu 2003 roku w Sosnowcu. Od początku istnienia naszą misją jest kompleksowe zaopatrywanie przedsiębiorstw w dedykowane wyroby hutnicze.

POLSTAL Spółka Jawna Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy POLSTAL Spółka Jawna Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSTAL Spółka Jawna Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa POLSTAL Spółka Jawna Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec

Siedziba główna

POLSTAL Spółka Jawna Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
POLSTAL Spółka Jawna Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Chorzów
  6. Gliwice
  7. Pruszków
  8. Sosnowiec
  9. Będzin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca POLSTAL Spółka Jawna Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec - oferty archiwalne

  • Asystent ds. Sprzedaży

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych odbiorców dla wytwórni konstrukcji stalowych
      • przygotowywanie ofert handlowych
      • negocjowanie warunków współpracy, monitorowanie sprzedaży, windykacja należności
      • odbywanie cyklicznych podróży służbowych do klientów zagranicznych
      • dbałość o utrzymanie i rozwój relacji biznesowych z klientami

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży eksportowej – mile widziana branża stalowa - znajomość technik sprzedaży
      • znajomość języka angielskiego
      • znajomość pakietu MS Office
      • wysoka samodzielność w działaniu
      • wysoka kultura osobista
      • czynne prawo jazdy kat. B
      • gotowość do wyjazdów służbowych

      Oferujemy

      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • możliwość zdobywania nowych doświadczeń
      • współpracę w oparciu o umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
      • przyjazną atmosferę w pracy
      • pakiet medyczny

Pracodawcy w Sosnowcu