Czy to Twoja firma?

D-R-O sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Macierzysz

Jesteśmy D-R-O, Twoim zaufanym dostawcą najlepszych akcesoriów do elektroniki użytkowej. Nasza podróż rozpoczęła się w 2018 roku w malowniczym Macierzyszu, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Od początku naszej działalności skupiamy się na imporcie i eksporcie, dostarczając produkty, które nie tylko wyróżniają się na rynku, ale także wyznaczają nowe standardy w branży.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy od 51 do 200 wykwalifikowanych pracowników. Każdy z nich wnosi niezwykłą wartość do naszej firmy, pomagając w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które zyskały międzynarodowe uznanie. Nasze produkty, takie jak Ray Speaker, Steli, Birdy, Lantern, Orbe i Helia, zostały docenione przez jury nagrody LEXON 2024, co świadczy o naszym zaangażowaniu w doskonałość i kreatywność.

Współpracujemy z wybitnymi projektantami, aby nasze akcesoria elektroniczne były nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie dopracowane. Rozumiemy, że design idzie w parze z jakością, dlatego też nasze produkty są objęte wyjątkowo wysokim ubezpieczeniem jakości, gwarantowanym przez jedną z najpopularniejszych firm motoryzacyjnych na świecie. To potwierdzenie naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i niezawodność tego, co oferujemy.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej misji i wartości, możemy zapewnić, że każdy krok, który podejmujemy, jest kierowany przez pasję do innowacji i doskonałości. Nasza historia jest ciągle pisana, a my z niecierpliwością oczekujemy na kolejne rozdziały, które wspólnie z Wami, naszymi klientami i partnerami, będziemy tworzyć.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszego odkrywania świata D-R-O, gdzie jakość spotyka się z innowacją, a design z funkcjonalnością. Razem możemy tworzyć przyszłość elektroniki użytkowej.

D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing internet / e-commerce / nowe media zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Asystent ds administracyjno-księgowych

    D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa księgowa sprzedaży internetowej Amazon, obsługa zapytań klientów, obsługa ofert towarów.
      Miejsce pracy: Wrocław ul. Dl;ugosza ( teren Aspy)
      Kontakt z pracodawcą: amazon@d-r-o.pl
      Pracodawca propunike umowę o pracę lub zlecenie- do uzgodnienia.
      Po okresie próbnym możliwość negocjacji stawki
      Oferta w sali: E, G, C, H

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie każde, staż pracy 3 lata znajomość obsługi komputera znajomość języka niemickiego i/lub angielskiego na poziomie b1 w piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Macierzyszu