ISKRA

Czy to Twoja firma?

ISKRA praca

Sztum

Witaj w Stajni ISKRA, naszym malowniczym zakątku, gdzie pasja do jeździectwa łączy się z miłością do natury. Nasza historia zaczęła się w 2001 roku, kiedy to z ziemi Sztumskiego Pola, nieopodal historycznego Malborka, zaczęła kiełkować wizja miejsca, które stanie się azylem dla miłośników koni i jazdy konnej.

Od tamtego czasu, nasza rodzina Gossa z oddaniem budowała nie tylko stajnię, ale i całą społeczność wokół niej. Nasze gospodarstwo agroturystyczne to nie tylko miejsce nauki i doskonalenia umiejętności jeździeckich, ale i przestrzeń, gdzie można odpocząć od zgiełku codzienności, zanurzając się w spokojne życie wiejskie.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, które są odzwierciedleniem naszej pasji i doświadczenia. Nauka jazdy konnej, szkolenia jeździeckie, treningi i pensjonat dla koni to tylko początek tego, co przygotowaliśmy dla naszych gości. Organizujemy obozy zimowe i letnie, które są doskonałą okazją do zgłębiania tajników jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców.

Jesteśmy dumni z naszego certyfikatu Polskiego Związku Jeździeckiego, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług i bezpieczeństwa, które zapewniamy. Nasza infrastruktura jeździecka, w tym pięć placów manżowych oraz dwie kryte hale, stanowi serce Stajni ISKRA, a profesjonalna kadra instruktorska jest duszą tego miejsca.

Nie tylko konie są naszą pasją. Stajnia ISKRA to także miejsce dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek. Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, wędkowania w naszym stawie rybnym oraz relaksu na plaży. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw z trampolinami, a dla tych, którzy cenią sobie wieczory przy ognisku, mamy kryte wiaty plenerowe z dostępem do grilla.

Nasze stado przyjaznych, wysoko wyszkolonych koni to fundament naszej oferty. To dzięki nim każdy może poczuć radość i wolność płynącą z jazdy konnej. Zapraszamy Cię do doświadczenia tej niezwykłej przygody w Stajni ISKRA, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy dzień jest nowym rozdziałem w naszej wspólnej historii z koniami.

ISKRA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Sztum
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy ISKRA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ISKRA

Mapa ISKRA

Siedziba główna

Praca ISKRA - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK OBSŁUGI PENSJONATU

    ISKRA
    • Sztum
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PRACOWNIK PENSJONATU (praca dla Pań)

      Pensjonat Iskra w Sztumskim Polu (k. Malborka) zatrudni panią na stanowisko pomocy w pensjonacie.

      Z uwagi na charakter pracy OFERTA SKIEROWANA JEST DO KOBIET.

      KONTAKT (tylko telefoniczny) / 512 666 120

      Zakres obowiązków

      - prace porządkowe
      - pomoc w kuchni
      - zatrudnienie na etat / niepełny etat

      Wymagania

      - wysoka kultura osobista

      - dyspozycyjność

      - chęci do pracy

      Oferujemy

      - dogodne warunki pracy
      - atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Sztumie