Czy to Twoja firma?

FOBOS ONE sp. z o.o. praca

Sztum

Jesteśmy Fobos One, dumnym liderem w dziedzinie co-manufacturingu i co-packingu, z siedzibą w malowniczym Sztumie na Pomorzu. Nasza specjalność to współtworzenie i pakowanie produktów dla czołowych marek spożywczych, które zaufały naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Zatrudniając między 51 a 200 specjalistów, każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem doskonałości i innowacji.

Nasza historia, choć nie została tutaj w pełni opowiedziana, jest zapisem ciągłego rozwoju i dążenia do perfekcji. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do elastycznego dostosowywania się do zmieniającego się rynku, co potwierdza zakończony sukcesem projekt SMED. Dzięki niemu udowodniliśmy, że nawet drobne zmiany w procesach mogą przynieść ogromne korzyści, zarówno dla nas, jak i dla naszych partnerów.

Nasze działania nie ograniczają się tylko do lokalnego rynku. Jesteśmy aktywni na arenie międzynarodowej, gdzie nasza specyfika pracy wymaga częstego kontaktu z różnorodnymi środowiskami biznesowymi. To globalne podejście pozwala nam nie tylko na rozwój i wymianę doświadczeń, ale także na dostarczanie produktów najwyższej jakości na światowe rynki.

W FOBOS ONE rozumiemy, że nasza praca to nie tylko procesy produkcyjne, ale przede wszystkim ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak i klienci, dla których staramy się być nie tylko dostawcą, ale partnerem godnym zaufania. Jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie jasna jak nasza przeszłość była owocna, a nasze zaangażowanie w doskonałość będzie nadal napędzać nasz wzrost i innowacje.

Zapraszamy do świata Fobos One, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie naszych klientów jest naszym największym sukcesem.

Oferty pracy FOBOS ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FOBOS ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FOBOS ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca FOBOS ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik operatora

    FOBOS ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sztum
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wsparcie w obsłudze maszyn i urządzeń
      - samodzielna obsługa systemu pobierającego i mieszającego surowce
      - wykonywanie oceny jakościowej miksu
      - dbanie o dobry stan maszyn i urządzeń
      - transport i obsługa palet
      - dbanie o czystość i porządek
      - proste prace manualne przy linii produkcyjnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: - mile widziany ( niewymagany) ukończony kurs obsługi wciągarki elektrycznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 110 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Sztum

      - pakowanie wyrobu gotowego, etykietowanie, paletyzacja
      - bieżąca kontrola poduktów
      - dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Sztumie