Czy to Twoja firma?

Urząd Miasta i Gminy w Sztumie praca

Sztum

W sercu malowniczego Sztumu, Urząd Miasta i Gminy w Sztumie jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jesteśmy dumną jednostką organizacyjną, która nieustannie wspiera naszego wójta, burmistrza lub prezydenta w realizacji zadań dla dobra lokalnej społeczności. Nasze działania są ukierunkowane na efektywne wykonywanie uchwał rady gminy oraz przestrzeganie przepisów prawa, które kształtują życie miasta i gminy.

Nasza oferta usługowa jest szeroka i dostosowana do potrzeb mieszkańców. Umożliwiamy załatwienie wielu spraw urzędowych zarówno osobiście, jak i online, co jest wyrazem naszego zaangażowania w dostosowywanie się do zmieniających się oczekiwań i technologii. Dostępne na naszej stronie internetowej formularze w formatach PDF i DOC oraz instrukcje krok po kroku, jak złożyć wniosek online, to wygodne rozwiązania, które ułatwiają interakcję z urzędem.

Jesteśmy dumni z naszego położenia – Sztum to miejsce, które zachwyca swoją historią i przyrodą. Nasze piesze szlaki turystyczne oraz położenie na trasie międzynarodowego szlaku rowerowego-R1 sprawiają, że jesteśmy atrakcyjnym punktem na mapie Polski dla turystów i mieszkańców ceniących aktywny wypoczynek.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią w formie zapisanej czy wykazem naszych wartości i misji w tradycyjnym rozumieniu, to każdego dnia piszemy nowe strony tej historii przez nasze działania, które są odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w życie lokalnej społeczności. Nasze usługi są świadectwem naszej nieustannej pracy na rzecz mieszkańców i ich potrzeb.

W Urzędzie Miasta i Gminy w Sztumie stawiamy na otwartość, dostępność i ciągłe doskonalenie. Jesteśmy przekonani, że nasze dobre położenie komunikacyjne i turystyczne w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług to fundamenty, które umacniają naszą pozycję w sercach mieszkańców i odwiedzających.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem tworzymy Sztum, miasto pełne możliwości.

Urząd Miasta i Gminy w Sztumie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja sektor publiczny / służby mundurowe energetyka / energia odnawialna

Oferty pracy Urząd Miasta i Gminy w Sztumie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Miasta i Gminy w Sztumie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Urząd Miasta i Gminy w Sztumie

Siedziba główna

Urząd Miasta i Gminy w Sztumie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Urząd Miasta i Gminy w Sztumie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Białystok
  2. Malbork
  3. Tczew
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Urząd Miasta i Gminy w Sztumie - oferty archiwalne

  • Inspektor ds projektów i polityki klimatycznej

    • Sztum
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pozyskiwanie środków zewnętrznych w ramach projektów zw. z ochroną klimatu i innych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ochrona środowiska, geografia, biologia, leśnictwo, rolnictwo, prawo
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera
      • Inne wymagania: - Konieczne minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w tematyce zarządzania projektami lub ochrony środowiska lub geografii lub biologii lub leśnictwa lub rolnictwa lub prawa. - Więcej szczegółów na stronie:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor ds. podziałów geodezyjnych, scaleń i wywłaszczeń

    • Sztum

      Podział nieruchomości, przygotowywanie dokumentacji do scalania i wznawiania granic

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność interpretowania przepisów prawnych Szczegółowe infiormacje dostępne na stronie:

      Oferujemy

Pracodawcy w Sztumie