Czy to Twoja firma?

Nowak Transport Benedykt Nowak praca

Nakło Śląskie
Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
Nowak Transport Benedykt Nowak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Nakło Śląskie
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Nowak Transport Benedykt Nowak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nowak Transport Benedykt Nowak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Nowak Transport Benedykt Nowak - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. d

    Nowak Transport Benedykt Nowak
    • Nakło Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz osób na terenie Śląska - komunikacja miejska

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. D wraz z kwalifikacjami, umiejętność pracy w zespole, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Komunikacja miejska na terenie miast: Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie, Będzin, Chorzów, Ruda
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nakle Śląskim