Czy to Twoja firma?

PINAT praca

Kalisz

W sercu Wielkopolski, w malowniczym Kaliszu, od lat rozwijamy naszą pasję, którą jest tworzenie niepowtarzalnych przestrzeni. Jesteśmy PINAT Kalisz – specjaliści od drewna, którzy z miłości do naturalnego piękna i trwałości, oferują swoim Klientom najlepsze rozwiązania w zakresie tarasów i podłóg.

Nasza historia sięga kilkunastu lat wstecz, kiedy to postanowiliśmy przekuć nasze doświadczenie i zamiłowanie do drewna w profesjonalną działalność. Z czasem, dzięki zaangażowaniu i nieustannemu poszukiwaniu doskonałości, zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona odbiorców – od klientów indywidualnych, przez deweloperów, aż po prestiżowe obiekty publiczne takie jak hotele czy termy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne tarasy z drewna, jak i nowoczesne rozwiązania z kompozytu. Dzięki szerokiemu asortymentowi, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasze podłogi drewniane i panele to synonim jakości i stylu, a ich montaż to dla nas prawdziwa sztuka, którą wykonujemy z największą starannością.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia, które pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Wierzymy, że nasza praca to nie tylko sprzedaż i montaż – to tworzenie przestrzeni, które będą służyć i cieszyć oko przez lata.

Zapraszamy do współpracy z PINAT Kalisz – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a drewno staje się dziełem sztuki.

PINAT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kalisz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PINAT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PINAT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PINAT

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PINAT
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Chrzanów
  5. Kalisz
  6. Stalowa Wola
  7. Stargard
  8. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PINAT - oferty archiwalne

  • Montażysta tarasów

    PINAT
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-5 000 zł / mies.
    • Poszukujemy pracownika fizycznego do montażu tarasów.

      Zakres obowiązków

      • Montaż tarasów
      • Zapewniamy przyuczenie do zawodu

      Wymagania

      • Wykształcenie min. zawodowe
      • Sumienność w wykonywanych obowiązkach,
      • Doświadczenia w zakresie wykonywania prac ogólnobudowlanych,
      • Dokładność i terminowość wykonywania prac

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie - wypłacane co tydzień
      • Umowę o prace
      • Prace w miłym zespole
      • Posiłki regeneracyjne na delegacjach

Pracodawcy w Kaliszu