Czy to Twoja firma?

PORTOWY ZAKŁAD TECHNICZNY sp. z o.o. praca

Gdynia

Od chwili naszego powstania w 1995 roku, PORTOWY ZAKŁAD TECHNICZNY Sp. z o.o. stał się synonimem innowacji i doskonałości w branży usług dla infrastruktury portowej. Z dumą wspominamy nasze początki, kiedy to przejęliśmy potencjał i tradycje dawnych wydziałów zaplecza technicznego portu, przekształcając je w nowoczesną firmę gotową sprostać wyzwaniom XXI wieku. Nasza siedziba w Gdyni, tuż przy nabrzeżu portowym, jest nie tylko naszym domem, ale także strategicznym punktem, który pozwala nam na błyskawiczne reagowanie na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszej pozycji jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży, co potwierdza nasza przynależność do prestiżowego klubu Gazele Biznesu. Specjalizujemy się w kompleksowych montażach wielkogabarytowych konstrukcji stalowych, takich jak dźwigi i suwnice, a także w naprawach i remontach urządzeń przeładunkowych i transportowych. Nasze usługi nie ograniczają się jednak tylko do tego. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania budowlane i instalacyjne dla obiektów infrastruktury portowej, a także zajmujemy się pracami elektrycznymi, ogólnobudowlanymi, wyburzeniami oraz pracami torowo-drogowymi. Z dumą patrzymy na nasze międzynarodowe projekty, które realizowaliśmy zarówno w kraju, jak i na całym świecie – od Gdańska, przez Hamburg, Abu Dhabi, aż po Nowy Jork. Nasza wykwalifikowana kadra techniczna to fundament naszego sukcesu, a ich doświadczenie i umiejętności są kluczowe w dostarczaniu usług na najwyższym poziomie. Punkt zwrotny w naszej historii nastąpił w 2010 roku, kiedy to przeszliśmy prywatyzację poprzez wykup menedżerski. Od tego czasu nieustannie pracujemy nad poprawą naszej konkurencyjności i rozwijamy współpracę z globalnymi liderami w produkcji urządzeń przeładunkowych. Jesteśmy dumni z naszego modułowego zestawu transportowego SPMT, który pozwala na transport konstrukcji wielkogabarytowych o wadze do 1.600 ton. To tylko jeden z przykładów naszego zaangażowania w innowacje, które umożliwiają nam realizację nawet najbardziej wymagających projektów. W Portowym Zakładzie Technicznym Sp. z o.o. zawsze stawiamy na rozwój, doskonalenie naszych umiejętności i poszerzanie oferty. Mimo że nie możemy podzielić się naszą misją ani wartościami w tej chwili, nasze działania mówią same za siebie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, dla których każdego dnia tworzymy lepszą przyszłość.

PORTOWY ZAKŁAD TECHNICZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy PORTOWY ZAKŁAD TECHNICZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PORTOWY ZAKŁAD TECHNICZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PORTOWY ZAKŁAD TECHNICZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PORTOWY ZAKŁAD TECHNICZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PORTOWY ZAKŁAD TECHNICZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Narzędziowiec

    PORTOWY ZAKŁAD TECHNICZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wydawanie elektronarzędzi i ich naprawa, konserwacja,
      Obsługa programu narzędziowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: Wymagane uprawnienia SEP do 1 KV. Praca w godzinach 06:45-14:45. Znajomość języka angielskiego mile widziana.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni