Ośrodek Nauki Języków Obcych SAS Knapińska Krystyna

Czy to Twoja firma?

Ośrodek Nauki Języków Obcych SAS Knapińska Krystyna praca

Częstochowa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy miejscem, gdzie języki obce stają się pasją i mostem łączącym kultury. Ośrodek Nauki Języków Obcych "SAS" Knapińska Krystyna w Częstochowie to więcej niż szkoła językowa – to przestrzeń, gdzie każdy, niezależnie od wieku, może odkryć radość płynącą z nauki i komunikacji w nowym języku.

Nasza historia zaczęła się 16 września 1996 roku. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych kursantów. Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży, zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Nasze przygotowanie do egzaminów cieszy się szczególnym uznaniem, a kursy specjalistyczne pozwalają na pogłębienie wiedzy w konkretnych dziedzinach językowych.

Misją, która nas prowadzi, jest edukacja językowa na najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasze lekcje były nie tylko skuteczne, ale i inspirujące, otwierające umysły i serca na nowe kultury. Dążymy do tego, by każdy kursant opuszczał nasze progi z poczuciem satysfakcji i z niecierpliwością oczekiwał kolejnej lekcji.

Jesteśmy dumni z tego, że przez lata udało nam się wypracować metodę nauczania, która jest skuteczna i jednocześnie sprawia, że nauka języka staje się przyjemnością. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego ucznia oraz tworzenie atmosfery, w której każdy czuje się swobodnie i akceptowany.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności. Odkryj z nami piękno języków i rozwiń swoje horyzonty w przyjaznym i motywującym otoczeniu. Razem możemy przełamywać bariery komunikacyjne i budować mosty między ludźmi i kulturami. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, jak wielką przygodą może być nauka z nami!

Ośrodek Nauki Języków Obcych SAS Knapińska Krystyna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Ośrodek Nauki Języków Obcych SAS Knapińska Krystyna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Nauki Języków Obcych SAS Knapińska Krystyna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Nauki Języków Obcych SAS Knapińska Krystyna

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Praszka
  4. Katowice
  5. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ośrodek Nauki Języków Obcych SAS Knapińska Krystyna - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego

    • Częstochowa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      • Dodatkowa praca w godzinach popoludniowych.
      • Prowadzenie zajęć z dziecmi z klas I-III.
      • Prowadzenie zajęć z młodzieżą licealną.

      Wymagania

      • Wymagane kwalifikacje minimum licencat z filologii angielskiej.
      • Przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Praca w milym zespole.
      • Pomoc metodyka.
      • Dostepne materialy dydaktyczne.

Pracodawcy w Częstochowie