Czy to Twoja firma?

PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA praca

Dąbrowa Górnicza

W sercu Dąbrowy Górniczej, przy Placu Wolności, stoi dumnie PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA – nasz dom, miejsce spotkań i źródło inspiracji dla wielu pokoleń. Od momentu otwarcia w 1958 roku, jesteśmy świadkami i uczestnikami niezliczonych kulturalnych historii, które na zawsze wpisały się w dziedzictwo regionu śląskiego.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – zaspokajamy potrzeby kulturalne mieszkańców, zarówno te zbiorowe, jak i indywidualne. Wierzymy, że kultura to fundament rozwoju społecznego, dlatego z pasją tworzymy i dostarczamy szeroki wachlarz doświadczeń artystycznych. Od edukacji kulturalnej, przez wychowanie przez sztukę, po rozwój amatorskiego ruchu artystycznego – każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasza oferta to mozaika wydarzeń: wystawy, koncerty, spektakle, odczyty, a także działalność wydawnicza i kinematograficzna. Jesteśmy dumni z naszego bogatego zaplecza scenicznego i sali widowiskowej ze sceną obrotową, która pozwala na realizację najbardziej ambitnych projektów.

Jako instytucja finansowana z budżetu miasta, czujemy odpowiedzialność za utrzymanie wysokiego poziomu naszych usług. Nasz budynek, będący przykładem socrealizmu, łączy w sobie zabytkowe wnętrza z nowoczesnym wyposażeniem, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i pozwala na organizację wydarzeń na najwyższym poziomie.

W Pałacu Kultury Zagłębia każdy dzień to nowa opowieść. Zapraszamy do wspólnego tworzenia kultury, odkrywania talentów i dzielenia się pasją. Razem możemy więcej – dołącz do nas i bądź częścią tej niezwykłej przygody.

PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) księgowość / ekonomia media / pr / reklama / marketing praca fizyczna sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA

Siedziba główna

PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Będzin
  2. Katowice
  3. Żywiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA - oferty archiwalne

  • Specjalistai do spraw księgowościi

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. wykonywanie księgowań w księdze głównej,
      2. ewidencja wyciągów bankowych,
      3. ewidencja raportów kasowych,
      4. analiza , uzgadnianie kont kosztowych,
      5. kontrola terminowości rozliczeń,
      6. sporządzanie dokumentów PK,DP w związku ze swoim zakresem obowiązków,
      6. prowadzenie rejestru środków trwałych oraz rozliczeń międzyokresowych,
      7. prowadzenie ewidencji na potrzeby rozliczeń podatku VAT,
      8. rozliczanie opłat z tyt. ZAiKS,
      9. optymalizacja procesów księgowych,
      10. współpraca z Urzędem Miejskim

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: KANDYDAT POWINIEN SPEŁNIAĆ JEDEN Z PONIŻSZYCH WARUNKÓW: - ukończył ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości, - ukończył średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości, DODATKOWE: - umiejętność obsługi komputera, w tym programów pakietu MS Office/Open Office; oprogramowania księgowego (Symfonia) oraz sprzętu biurowego, - mile widziana znajomość gospodarki finansowej instytucji kultury, dyscypliny finansów publicznych, - znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego, - umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność i rzetelność, dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, - zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 450 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w tym premia regulaminowa oraz dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej