Czy to Twoja firma?

Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z .o.o. praca

Lublin

Jako Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju, jesteśmy dumni z tego, że od pierwszej umowy pożyczkowej zawartej 15 lutego 2022 roku, nieustannie wspieramy przedsiębiorczość na terenie naszego województwa. Nasza misja to stworzenie solidnego fundamentu dla regionalnego systemu finansowania, który opiera się na instrumentach finansowych dostosowanych do potrzeb mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów.

Rozumiemy wyzwania, przed którymi stoją lokalne firmy, dlatego nasza oferta jest skonstruowana tak, aby ułatwić im dostęp do finansowania. Oferujemy zwrotne instrumenty finansowe, w tym pożyczki, poręczenia, a także inwestycje kapitałowe, które mogą przybierać formę Venture Capital. Wszystko to z myślą o innowacyjności i konkurencyjności, które są kluczowe dla sukcesu na współczesnym rynku.

Jesteśmy związani z Lubelszczyzną, ale nasze działania wykraczają poza granice Polski. Nasz kapitał zakładowy w całości został pokryty przez Województwo Lubelskie, co świadczy o naszym silnym zakorzenieniu w regionie i stabilności finansowej.

Nasze wartości to nie tylko słowa – to działania. Chcemy mieć pozytywny wpływ na ludzi, firmy, kulturę i środowisko naszego województwa. Wierzymy, że odpowiedzialne i skuteczne wsparcie finansowe może być katalizatorem zmian i rozwoju.

Dzięki naszej ofercie, przedsiębiorcy z Lubelszczyzny mogą liczyć na partnera, który rozumie ich potrzeby i jest gotowy wspierać ich w dążeniu do realizacji celów biznesowych. Nasze działania są ukierunkowane na budowanie długotrwałych relacji i tworzenie silnej, innowacyjnej gospodarki regionalnej. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy razem z nami kształtują przyszłość Lubelszczyzny.

Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z .o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z .o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z .o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z .o.o.

Siedziba główna

Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z .o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z .o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca ds. obsługi segmentu małych i średnich przedsiębiorstw

    Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z .o.o.
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i rozwijanie portfela Klientów dla Funduszu w segmencie MŚP na terenie Województwa Lubelskiego;
      realizowanie indywidualnych planów sprzedaży;
      przygotowywanie ofert dla klientów, prezentowanie produktów i usług Funduszu;
      analiza potrzeb klienta oraz sytuacji rynkowej w celu zaproponowania właściwych produktów oraz negocjowanie warunków współpracy;
      przyjmowanie niezbędnych dokumentów i obsługa klientów;
      utrzymywanie profesjonalnych, partnerskich i długotrwałych relacji z Klientami Funduszu;
      bieżące raportowanie wyników sprzedaży;
      wykonywanie czynności sprzedażowych i posprzedażowych w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klientów;
      umiesz przeprowadzić wstępną analizę danych finansowych i ekonomicznych firm;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera i programów MS Office/Word, Excell, doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, kompleksowa obsługa klienta
      • Inne wymagania: [Inne] : Dodatkowo Twoimi atutami będą: znajomość analizy finansowej i zabezpieczeń kredytowych; dobra obsługa komputera i znajomość MS Office (w szczególności arkuszy kalkulacyjnych Excel); znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie