Czy to Twoja firma?

KOSTA sp. z o.o. praca

Ustroń

Od ponad trzech dekad KOSTA jest synonimem jakości i innowacji w branży materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku w malowniczym Ustroniu, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dzisiaj jest dumnie rozpoznawalna wśród klientów i partnerów biznesowych.

Zdobywając doświadczenie, rozwijaliśmy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór farb, lakierów, klejów, tynków, systemów dociepleń, a także wykładzin, dywanów, paneli, tapet i niezbędnych akcesoriów. Wszystko to po to, aby każdy projekt budowlany czy remontowy mógł zostać zrealizowany z najwyższą starannością i dbałością o detale.

Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się członkostwem w prestiżowych grupach handlowych takich jak Konsorcjum Handlowe STOFARB oraz Grupa Polskie Składy Budowlane. To nie tylko wyróżnienie, ale także dowód na to, że nasze zaangażowanie w budowanie solidnych relacji biznesowych jest doceniane. Nasza stabilna pozycja na rynku została wielokrotnie potwierdzona nagrodą dla najbardziej dynamicznych firm "Gazele Biznesu".

Zatrudniamy prawie 100 pracowników, z których wielu ma wieloletni staż. To oni są sercem KOSTY – ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza miła i kompetentna obsługa to fundament, na którym budujemy trwałe relacje z naszymi klientami.

Jakość to dla nas priorytet. Dlatego też nasze produkty i usługi są synonimem trwałości i niezawodności. Wspieramy naszych klientów nie tylko poprzez dostarczanie materiałów, ale także oferujemy doradztwo i wsparcie techniczne, aby każdy projekt został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami.

W KOSTA wierzymy, że nasze dwudziestopięcioletnie doświadczenie to dopiero początek. Z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania i możliwości, które przyniesie kolejne lata. Zapraszamy Państwa do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej marce. Razem możemy tworzyć piękniejsze i trwalsze przestrzenie.

KOSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy KOSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca KOSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Sprzedawca

    KOSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Magazynier

    • Ustroń
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KOSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Cieszyn
  2. Brenna
  3. Legnica
  4. Skoczów
  5. Ustroń
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KOSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Ustroń
    • Zakres obowiązków

      - odbieranie, składowanie oraz wydawanie produktów,
      - kontrolowanie ilości i jakości przyjmowanego towaru,
      - przestrzeganie przepisów BHP,
      - odpowiednie zarządzanie zgromadzonymi zapasami,
      - posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: [Inne] : - mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie+premia miesięczna i kwartalna
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista finansowo-księgowy

    • Ustroń
    • część etatu

      Praca w dziale księgowości, pomoc głównej księgowej.
      księgowanie wyciągów bankowych, księgowanie kosztów, uzgodnienia księgowe, weryfikacja dokumentów, praca z system F-K, tworzenie zestawień excel.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera, kadry, płace, ZUS, Podstawy księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN

Pracodawcy w Ustroniu