FHU Łabuz sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

FHU Łabuz sp. z o.o. praca

Wieliczka

Jesteśmy FHU Łabuz, zlokalizowani w malowniczym Wieliczce, sercu małopolskiego przemysłu. Nasza pasja to motoryzacja, a nasza specjalność to sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Rozumiemy, jak ważne jest, aby Twój samochód był wyposażony w najlepsze, sprawdzone komponenty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe standardy jakości.

Nasza historia jest zapisana w każdym produkcie, który oferujemy, i w każdej usłudze, którą świadczymy. Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej przeszłości, możemy zapewnić, że nasze doświadczenie przekłada się na fachową wiedzę i umiejętność wyboru najlepszych rozwiązań dla Twojego pojazdu.

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. To nie tylko puste słowa – to fundament, na którym budujemy nasze relacje z klientami. Wspólnik i zarządca Iryna Mykhailovych, której wizja i determinacja kształtują nasze działania, jest gwarancją, że każda decyzja jest podejmowana z myślą o najlepszym interesie naszych klientów.

Choć nie możemy teraz opowiedzieć Ci o naszych certyfikatach bezpieczeństwa i jakości, ani o międzynarodowej obecności, to możemy zapewnić, że nasze produkty i usługi są wybierane z myślą o bezpieczeństwie i zadowoleniu naszych klientów.

W FHU Łabuz zawsze stawiamy na rozwój i innowacje. Nasze podejście do biznesu jest proste – chcemy, aby każdy klient wyjechał od nas zadowolony, mając pewność, że jego pojazd jest gotowy do dalszej drogi.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy więcej, a Twoje potrzeby motoryzacyjne są dla nas priorytetem.

FHU Łabuz sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy FHU Łabuz sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU Łabuz sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU Łabuz sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FHU Łabuz sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Wieliczka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 130-5 000 zł / mies.
    • Sklep motoryzacyjny w Wieliczce poszukuje kandydata na stanowisko sprzedawca.

      Zatrudnienie na pełny etat, umowa na czas nieokreślony.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków należeć będzie:

      • bezpośredni kontakt z klientem;
      • obsługa klienta stacjonarnego;
      • obsługa zamówień stacjonarnych, telefonicznych oraz internetowych;
      • dbałość o rzetelne prowadzenie stanu magazynu towarów;

      Wymagania

      Wymagamy:

      • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
      • bardzo dobra znajomość budowy i zasad funkcjonowania maszyn i urządzeń;

      Mile widziane:

      • doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • znajomość obsługi programu Firma2000 (Asco)
      • znajomość obsługi katalogów doboru części opartych na TecDoc

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • stabilność zatrudnienia;

Pracodawcy w Wieliczce