Czy to Twoja firma?

GAPA Usługi Edukacyjne Grażyna Wojda-Płochowska praca

Otwock
Edukacja - przedszkole
GAPA Usługi Edukacyjne Grażyna Wojda-Płochowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Otwock
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy GAPA Usługi Edukacyjne Grażyna Wojda-Płochowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GAPA Usługi Edukacyjne Grażyna Wojda-Płochowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GAPA Usługi Edukacyjne Grażyna Wojda-Płochowska - oferty archiwalne

  • Opiekunka ( 257 j))

    GAPA Usługi Edukacyjne Grażyna Wojda-Płochowska
    • Otwock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w organizowaniu zajęć dla dzieci, przy posiłkach, w toalecie, na spacerach, utrzymywanie porządku w sali i szatni

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekunka ( 258 j))

    • Otwock
    • 3 700 zł / mies.

      Praca w grupie 3-4 lata

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Pracodawcy w Otwocku