FSM Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

FSM Poland Sp. z o.o. praca

Niepołomice

Koncern FSM posiada bogate zaplecze technologiczne i techniczne w zakładach zlokalizowanych w Chinach, Kanadzie, Francji i Polsce, gdzie produkowane są wyspecjalizowane produkty - formy wtryskowe do gumy oraz tworzyw sztucznych, maszyny specjalnego przeznaczenia oraz całe linie produkcyjne dla globalnych odbiorców z branży automotive.

W polskim Oddziale, założonym w 2014 roku w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania europejskich klientów, z powodzeniem realizujemy obsługę sprzedażową oraz serwisową produktów koncernu na całym Starym Kontynencie. Naszym najważniejszym aktywem są ludzie - zespół tworzą młodzi i ambitni pracownicy, który doskonale łączą efektywność pracy, fachowość, interdyscyplinarność z modelem pracy zespołowej.

Obecnie, w związku z planowanym rozszerzeniem działalności polskiego Oddziału o produkcję maszyn oraz linii produkcyjnych, poszukujemy pracowników chcących rozwijać się zawodowo, zdobywać międzynarodowe doświadczenie oraz wraz z nami budować przyszłość naszej firmy.

Dołącz do Nas już dziś!

FSM Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy FSM Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FSM Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FSM Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

FSM Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Niepołomice
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Łódź
  7. Gdańsk
  8. Katowice
  9. Częstochowa
  10. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FSM Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator CNC

    • Niepołomice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

        • Obróbka elementów na CNC

        • Modyfikacja programów CNC

        • Znajomość sterowania Heidenhain/Fanuc mile widziana

        • Dobór parametrów obróbki

        • Optymalizacja procesu produkcyjnego

        • Kontrola jakości wykonanych detali

        • Konserwacja bieżąca obrabiarek
        • Ustawianie elementów na maszynie CNC

      Wymagania

        • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane ale nie konieczne, istnieje możliwość przyuczenia

        • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

        • Praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz narzędzi skrawających

        • Znajomość programów NCG CAM, NX mile widziana

        • Dokładność oraz precyzyjność podczas wykonywania zadań

        • Umiejętność pracy w zespole

        • Zaangażowanie i chęć rozwoju

      Oferujemy

        • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
        • Pracę w zespole o bardzo wysokiej kulturze pracy, nastawionym na realizację celu
        • Współpracę i wzajemne wsparcie
        • Dostęp do najnowszych technologii, oprogramowania i sprzętu
        • Możliwość rozwoju zawodowego
        • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
        • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej dla pracownika i jego rodziny
        • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Technik form wtryskowych- Ślusarz

        • naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych,

        • czyszczenie form po i w trakcie produkcji,

        • usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje form wtryskowych,

        • montaż, demontaż pasowania elementów form wtryskowych

        • uczestnictwo w próbach form wtryskowych

        • inne prace związane z bieżącą obsługą ślusarni

        • naprawa form u klienta na terenie kraju i za granicą

      Wymagania

        • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane jako ślusarz,

        • znajomość budowy i działania form wtryskowych,

        • precyzja i systematyczność, zdolności manualne,

        • umiejętność pracy w zespole,

          • Mile widziane

        • mile widziane doświadczenie zawodowe bądź chęć nauki

        • uprawnienia spawalnicze bądź umiejętność spawania TIG, Laser

        • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

        • znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie

      Oferujemy

Pracodawcy w Niepołomicach