Czy to Twoja firma?

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU opinie i informacje

Poznań
W ramach struktur samorządowych Miasta Poznania, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu wsparcia społecznego. Nasza działalność koncentruje się na oferowaniu specjalistycznego wsparcia i poradnictwa, dostosowanego do indywidualnych potrzeb mieszkańców Poznania. Z zaangażowaniem realizujemy misję umożliwiania przezwyciężania trudnych sytuacji życiowych, wspierając osoby starsze, niepełnosprawne, bezdomne, a także oferujemy zastępczą opiekę rodzicielską oraz inicjatywy aktywizujące społecznie i zawodowo.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań, włączając w to opiekę zdrowotną finansowaną ze środków publicznych oraz świadczenia niepieniężne i pieniężne. Kierujemy się przy tym core values, które nakazują nam postępowanie z poszanowaniem prawa do samostanowienia każdej rodziny, wspierając jej aktywne uczestnictwo w procesie pomocy.

Znajdując się w Poznaniu, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie pozostaje blisko osób potrzebujących, co pozwala na efektywne reagowanie i dostosowywanie się do dynamicznie zmieniających się warunków społecznych. Nasz zespół profesjonalistów nieustannie pracuje nad tym, aby każda rodzina oraz osoba w trudnej sytuacji życiowej mogła liczyć na rzetelną, kompleksową pomoc.

W obliczu wyzwań społecznych Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu staje jako bastion wsparcia i profesjonalizmu, niezmienne skoncentrowany na dobru mieszkańców Poznania.

Opinie pracowników o firmie MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU (3)

4.2

Na podstawie 115 ocen z Google.

Monika Lipiec

Monika Lipiec

Bardzo fajne miejsce pomocna obsługa ❤️

Dodano: 3 miesiące temu

Sabina Stankowiak

Sabina Stankowiak

Nie jestem nie zadowolona z pomocy MOPR ponieważ złożyłam już 2 wnioski z zakresu Barier Komunikacyjnch ( aparaty słuchowe).1. w roku 2022, 2.2023 Na drugi nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi. Sabina Stankowiak.

Dodano: 11 miesięcy temu

Anna K

Anna K

Jak to w placówce bywa pracują tam różni ludzie, jednak większość z powołania, otrzymałam rzetelną informację i pomoc w sprawie z którą się zgłosiłam.

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU w opinii klientów i współpracowników

Klienci Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu doceniają przede wszystkim przyjazne podejście oraz pomocną obsługę, co wskazuje na wysoką kulturę pracy i zaangażowanie pracowników. Atmosfera w miejscu pracy opisywana jest jako bardzo przyjazna i pozytywna, co może być istotnym argumentem dla potencjalnych kandydatów do pracy. Wyrażone opinie wskazują na to, że Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie jest miejscem, gdzie panuje dobra energia, a pracownicy czują się wartościowi i dobrze oceniani przez klientów. Dla osób poszukujących pracy, które pragną mieć realny wpływ na pomoc innym i cenią sobie bezpośredni kontakt z ludźmi, może to być kluczowe miejsce rozwoju zawodowego. Obszar do poprawy nie został wyraźnie zaznaczony w opinii, co pozwala przypuszczać, że ośrodek skupia się na ciągłym podnoszeniu jakości swoich usług.

Opinie MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych opinii w internecie, MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE jest instytucją, która ma wpływ na jakość życia osób korzystających z jej usług. Pracownicy zwracają uwagę na pewne pozytywne aspekty pracy w Ośrodku, mimo że dostrzegają również kwestie wymagające poprawy.

Pozytywne aspekty:
  • Współpracownicy są opisywani jako osoby sympatyczne, co sugeruje dobrą atmosferę wewnątrz zespołu.
  • Instytucja ta ma realny wpływ na poprawę jakości życia osób korzystających z jej usług i zdobywa pozytywne opinie wśród użytkowników tych usług.
  • Niekiedy zespoły zawierają pracowników, którzy niezrażeni trudnościami, wykonują swoje obowiązki sumiennie i z pozytywnym nastawieniem do klientów.
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE - podsumowanie opinii

Podsumowując, MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE otrzymuje mieszane recenzje jako miejsce pracy. Z jednej strony, obserwuje się sympatycznych współpracowników i świadomość pozytywnego wpływu instytucji na życie jej użytkowników. Z drugiej strony, są obszary, które wymagają zainteresowania i poprawy, w tym zarządzanie stresowymi warunkami pracy i wsparcie pracowników. Poprawki w tych aspektach mogłyby przyczynić się do bardziej wspierającego i produktywnego środowiska pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU

Pełna nazwa
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU
Adres rejestrowy
ul. Cześnikowska 18 60-330 Poznań
NIP
7792069435
REGON
63128682900000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Poznaniu