OLKAM Tomasz Nowosielski

Czy to Twoja firma?

OLKAM Tomasz Nowosielski praca

Radom

OLKAM - Projektujemy i produkujemy trwałe i doskonale dopasowane meble na wymiar. Radom to główne miejsce naszej działalności, jednak świadczymy usługi również na terenie Warszawy i okolic.Zabudujemy każdą przestrzeń  mieszkania, domu czy biura, dostosowując materiały, akcesoria oraz cenę do  indywidualnych potrzeb i możliwości. Dla nas liczą się piękno i wygoda! Jesteśmy nie tylko firmą stolarską, ale zespołem specjalistów, którzy zaaranżują każde meblowane  wnętrze. Dzięki nam kuchnia, łazienka czy salon będą wspaniale się prezentować, spełniając przy tym warunki funkcjonalności i praktyczności.

Oferty pracy OLKAM Tomasz Nowosielski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OLKAM Tomasz Nowosielski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OLKAM Tomasz Nowosielski

Siedziba główna

Praca OLKAM Tomasz Nowosielski - oferty archiwalne

  • Stolarz meblowy, montażysta

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 500-5 500 zł / mies.
    • Dobrze rozwijająca się firma wykańczająca wnętrza oraz produkująca meble:

      przyjmie do zespołu stolarza/montażystę meblowego z doświadczeniem.

      Praca w Radomiu.

      Rodzaj pracy: Pełny etat, umowa o pracę, zarobki 4000 zł na rękę plus dodatkowe benefity

      Praca od zaraz.

      Zakres obowiązków

      * wykonywanie, obróbka, okuwanie elementów meblowych

      * montowanie mebli u klienta

      * organizowanie pracy, kontrolowanie jakości materiałów i wykonanych mebli

      Wymagania

      * doświadczenie w zawodzie min. 1 rok

      Oferujemy

      * Wynagrodzenie brutto: od 4000 zł

      * System wynagrodzenia: czasowy miesięczny

      * Start od zaraz

Pracodawcy w Radomiu