Czy to Twoja firma?

SPZZOZ Kozienice praca

Kozienice

SPZZOZ Kozienice najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lekarz Kozienice
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SPZZOZ Kozienice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPZZOZ Kozienice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPZZOZ Kozienice

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SPZZOZ Kozienice
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SPZZOZ Kozienice - oferty archiwalne

  • Lekarz Neurolog

    • Kozienice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      SP ZZOZ w Kozienicach pilnie zatrudni Lekarza Neurologa.

      W razie zainteresowania prosimy o kontakt z osobą:
      Jolanta Jaworska
      tel. 486797169
      tel. 486797176
      e-mail: jolanta.jaworska@szpitalkozienice.pl

      p.o. Kierownik Działu Kadr

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe i ukończona specjalizacja w dziedzinie neurologii,
      • prawo wykonywania zawodu lub kwalifikacje do uzyskania czasowego prawa wykonywania zawodu w Polsce,
      • gotowość podjęcia pracy od zaraz (termin do ustalenia).

      Oferujemy

      • praca w Oddziale Neurologicznym:
      • bardzo dobre warunki pracy,
      • miła atmosfera,
      • wykwalifikowany personel pielęgniarski,
      • umowa o pracę/umowa kontrakt/umowa zlecenie.

Pracodawcy w Kozienicach